Підсумки першого року грантової діяльності Українського фонду стартапів

3 грудня Український фонд стартапів (далі —  Фонд) спільно з Міністерством цифрової трансформації України проведе підсумкову пресконференцію, де поділиться результатами першого року грантової підтримки українських стартапів та планами на наступний рік. 

Що буде цікавого?

Ви почуєте про ключові проміжні результати діяльності Фонду, тренди та плани розвитку української стартап екосистеми, а також про деякі цікаві деталі першого року грантової діяльності Фонду.

Ви дізнаєтесь, хто став найбільшим ангельским інвестором в Україні за підсумками 2020 року, а також з перших вуст довідаєтесь про досвід отримання грантів Фонду та їх ефективне використання. 

Ви станете першими, хто почує ексклюзивні новини про майбутнє Фонду від представників Наглядової ради та ключових міністерств, які відповідають за розвиток стартап екосистеми. 

Серед запрошених спікерів будуть присутні:

  • Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров;
  • Заступник Міністра цифрової трансформації України Олександр Борняков;
  • Голова Наглядової ради Українського фонду стартапів Леся Севрук;
  • Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов;
  • Члени Наглядової ради Українського фонду стартапів;
  • Представники венчурних фондів TA Ventures, BRISE Capital та Quarter Partners;
  • Представники стартапів, які отримали гранти Фонду, а саме: NORM, Elomia та Esper Bionics.

Рік тому наш Фонд почав приймати перші заявки від стартапів. Це були хвилюючі моменти, коли виникає більше питань, ніж відповідей, які стосувалися нової ініціативи. Перше з них – чи здатна держава якісно допомогти українському інноваційному бізнесу? За рік роботи можу з упевненістю сказати, що так. І докази цього ми продемонструємо вже в четвер, тож хто цікавиться успіхами української стартап екосистеми запрошую до перегляду!” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Як долучитися?

Захід буде проходити у офлайн форматі. Зважаючи на карантинні обмеження він закритий для відвідувачів, але відкритий для преси за умови акредитації за цим посиланням: https://bit.ly/33BZOi1. Кількість місць обмежена. 

Онлайн трансляція буде доступна на нашому ютуб-каналі за посиланням, де вже кожен зможе спостерігати за пресконференцією у реальному часі.

ДАТА проведення: 3 грудня. Фактичний початок о 13:30 і до 15:00. Реєстрація відкривається з 13:00.

МІСЦЕ проведення: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус B8 (UNIT.City).

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

Міністерство цифрової трансформації України є центральним органом виконавчої влади, який відповідає за формування та реалізацію державної політики у сфері цифровізації, відкритих даних, національних електронних інформаційних ресурсів, інтероперабельності — взаємодії мережевих систем базі уніфікованих інтерфейсів або протоколів, впровадження електронних послуг та розвиток цифрової грамотності громадян.