Павло Карташов: «Ми вболіваємо за кожен вітчизняний стартап, який має шанс на успіх, та даємо поштовх розвитку української стартап-екосистеми»

29 вересня директор Українського фонду стартапів Павло Карташов взяв участь у Першій Всеукраїнській конференції по доступу до фінансів малого та середнього бізнесу Access2Finance, де розповів про сучасні можливості підтримки інноваційного МСБ в Україні.

Під час виступу директор USF наголосив, що на сьогодні можливостей для розвитку бізнесу є чимало, однак часто ними не користуються підприємці з різних причин, в тому числі через недостатню поінформованість, наприклад, про державні кредитні програми або гранти, що існують, про донорську підтримку і т.д.

Також, у бізнесу завжди є можливість презентувати себе на міжнародній арені, взявши участь у всесвітніх виставках та подіях.

«Держава стимулює виставкову діяльність компаній та підтримує участь в таких заходах, зокрема, і через Український фонд стартапів. Зокрема, нещодавно ми запровадили новий інструмент безповоротної фінансової підтримки стартапів у формі інноваційних промо- та призових ваучерів для використання на різні цілі стартапу. Приміром, ми уже провели два пітчі та відібрали стартапи для участі у таких подіях, як Веб Саміт 2021 в Лісабоні, CES у Лас-Вегасі. Попереду – відбір стартапів для участі в Експо2020 (Дубай)», — зазначив Павло Карташов.

«Наш Фонд працює, щоб дати поштовх розвитку української стартап-екосистеми, профінансувати перспективних молодих підприємців на ранніх стадіях та допомогти бізнесу міцно встати на ноги. Ми вболіваємо за кожен наш вітчизняний стартап, який має шанс на успіх. Від початку діяльності Фонду ми отримали більше трьох тисяч заявок від стартапів, провели понад 30 пітчів. Більше 200 стартапів вже отримали гранти на загальну суму понад 6 мільйонів доларів США», — розповів Павло Карташов.