Оголошені стартапи-переможці другого Pitch Day

25 лютого на території інноваційного парку Unit.City відбувся другий пітч Українського фонду стартапів. Свої ідеї презентували 8 стартапів. Раді повідомити, що на засіданні Наглядової ради Фонду було прийнято рішення профінансувати чотири х них на загальну суму, що дорівнює майже 5 мільйонам гривень: 

 • HarvesTrackHardware та Software (ІоТ) рішення для контролю процесу збору врожаю та попередженню крадіжки зерна під час жнив. Рішення базується на трьох типах сенсорів (датчиків) для комбайна та перевантажувача, які доповнені системою “свій-чужий”, а також програмного забезпечення для контролю процесу збору врожаю, автоматичної індикації ситуацій щодо можливих крадіжок, а також збору, консолідації та зберіганні даних роботи комбайнів SAAS-рішення.
 • Agrifinance Online. Допомагає об’єднати учасників сільськогосподарського ринку України (фермерів, інвесторів, трейдерів, дистриб’юторів та страховиків) на одній платформі. Використовуючи новий фінансовий інструмент як аграрна розписка, планують розвивати сільськогосподарський ринок України через інтегровану та прозору онлайн-екосистему.
 • Allzap. Офіційний розробник платформи для створення інтернет-магазинів з продажу автозапчастин та маркет-плейса та мобільного додатку для IOS (автоматичний підбір запчастин по VIN-коду та держномеру). ІТ-рішення Allzap допомагають продавцям автозапчастин знаходити своїх покупців, а покупцям постачальників.
 • NUWORKCRM-система управління наймом на початкові позиції та при масс підборі. Роботодавець працює з результатами проведених первинних співбесід, веде аналітику ефективності каналів залучення кандидатів та створює нові вакансії з чатботом лише за 2 хвилини. Завдяки NUWORK ефективність HR функції піднімається до 70%, один рекрутер може координувати процес найму до 100 вакансій одночасно.

Усі стартапи знаходяться на етапі seed. Це означає, що кожен з них отримає грант на 50000 доларів.

Хто оцінював?
 • Олександра Балкова. Керуючий директор B2B SaaS програм в одному з найкрупніших акселераторів Європи Startup Wise Guys. 
 • Андрій Заікін. CEO в YEP startup incubator.
 • Олександр Цімерман. Керуючий партнер Solid5.
 • Дмитро Корчевський. Засновник та Генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ.
 • Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC.
 • Ганна Толстанова. Професор, начальник науково-дослідної частини Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
 • Андрій Гулий. Головний аналітик Indax.

Основними критеріями оцінки проектів є: команда, ринок, технологія, продукт, стратегія. Повний запис пітчу можна подивитися на нашому офіційному ютуб-каналі за лінком.

Нагадаємо, що Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів, яку можна подати на офіційному сайті за посиланням.