Огляд української технологічної екосистеми за 17-21 травня 2021

Що відбулося на українському ринку технологій у період з 17-21 травня 2021?

Венчурний капітал та стартапи

  • Компанія Astound Commerce, з центрами розробки та командою з більш ніж 850 ІТ-фахівців в п’яти містах України, оголосила про стратегічні інвестиції від каліфорнійської фірми RLH Equity Partners за додаткової участі корпоративної інвестиційної групи Salesforce, Salesforce Ventures. Сума угоди наразі невідома (докладніше).

Новини екосистеми

  • Україна посіла 27-ме місце в щорічному міжнародному рейтингу найкращих країн світу для експатів – Expat Insider 2021. Дослідники InterNations вивчили найкращі та найгірші країни на планеті для працівників, які приїхали із-за кордону. Україна також входить у топ-10 у категорії пошуку друзів (докладніше).
  • Firefly Aerospace (компанія українського бізнесмена Максима Полякова) підписала контракт зі SpaceX на доставку посадкового модуля Blue Ghost до Місяця в 2023 році. Blue Ghost доставить 10 наукових приладів NASA (Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору) у рамках програми “Артеміда”. До того ж, компанія Dealroom потрапила до шорт-листа світового списку космічних перевезень (докладніше).
  • Команда всесвітньо відомої бездротової системи безпеки Ajax Systems презентувала нові продукти та програмне забезпечення, а Олександр Конотопський оголосив про плани розширення в США, Канаді, Латинській Америці та Індії (докладніше).
  • MacPaw анонсувала роботу над новим музеєм Apple у MacPaw Space у Києві, відкриття якого відбудеться незабаром. Велика місія інтерактивного музею: подружити людей та технології. Колекція музею включає 323 експонати, серед яких знакові продукти Apple, які знайомитимуть відвідувачів з захоплюючою історією компанії Apple (докладніше).
  • Минулого тижня TechUkraine у ​​співпраці з UNIT.City провів міжнародний PR-саміт в тех-індустрії: основні моменти та ключові моменти виступів Верослави Новосільної, Ніни Кульчевич, Юлії Петрик від CASES (докладніше).
  • Історія про українське ІТ-підприємство, лідера на ринку впровадження рішень для середніх та великих підприємств, яке забезпечило процес механічної обробки для аерокосмічної промисловості ФЕД(FED JSC) автоматизованою системою планування виробництва, що дозволило керівництву ФЕД уникнути зриву важливих контрактів з провідними світовими виробниками літаків на загальну суму $ 90 млн (докладніше).
  • Історія про українську інноваційну інженерну компанію ELEKS, яка підвищила виробничу продуктивність Bader Ukraine, провідного виробника шкіри для автомобільної промисловості, шляхом проведення процесу збору даних та маркування даних для подальшої розробки моделей та автоматичного виявлення дефектів (докладніше).
  • В рамках Всеукраїнського форуму “Україна 30. Цифровизація”, присвяченого ключовим цілям Міністерства цифрової трансформації та цілям на наступні три роки, Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив про стратегічну мету оцифрувати 100% державних послуг за 3 роки. Команда міністерства представила понад 10 нових послуг у Дії, включаючи зміну місця реєстрації, сплату податків, заміну водійського посвідчення, реєстрацію бізнесу, цифровий підпис та електронні петиції —  все це онлайн, у кілька кліків . Просто, зручно, без зайвих нервів, чиновників та хабарів (докладніше).

Звіти

Дякуємо команді TechUkraine за підготовку матеріалу! Оригінальний запис ви можете прочитати англійською за цим лінком. Переклад та розміщення виконані з дозволу авторів.