Науковці, стартапи та підприємці обговорли інновації під час SСIENCE&BUSINESS STARTUPBOOTCAMP

30-31 жовтня 2021 року в КНУ ім. Т. Шевченка проходив інтенсивний офлайн захід – Sсience&Business StartupBootcamp для науковців, стартапів і підприємців у галузі наукоємних інновацій та технологій, організаторами якого виступили Український фонд стартапів та Міністерство освіти і науки України.

У відкритті заходу взяли участь заступники Міністра освіти і науки Олексій Шкуратов та Артур Селецький, заступник Міністра молоді та спорту Віталій Лавров, директор Українського фонду стартапів Павло Карташов, ректор Київського національного університету ім. Т. Шевченка Володимир Бугров, директор з інновацій ДТЕК Емануель Вольпе, заступниця директора Європейської Бізнес Асоціації Ярослава Савастеєва, а також студенти, стартапери, науковці, освітяни, представники бізнесу, експертів, інвесторів та медіа.

Протягом двох днів понад 100 учасників заходу змогли обговорити питання щодо поєднання наукового та інноваційного потенціалу для пошуку інноваційних рішень, підвищити свою обізнаність з питань бізнесу, маркетингу, продажів, інвестицій та інновацій, відвідати воркшопи в режимі реального часу від провідних експертів зі значним досвідом у сфері інноваційної та інвестиційної діяльності, обговорити свої ідеї з партнерами заходу, зокрема, SoftServe, Innovation DTEK, Business School KNU та ін., взяти участь у Q&A-сесіях, під час яких команди ставили актуальні для них запитання, тощо.

На завершення заходу учасники мали можливість спробували себе у пітчі, за результатами чого відібрані команди стали учасниками професійного менторства від галузевих експертів зі значним досвідом зі світу стартапів та бізнесу і зможуть в подальшому взяти участь у демо-днях для презентації своїх проєктів провідним компаніям з метою подальшої колаборації.