JKR Investment Group — інвестиційний партнер PITCH DAY

Інвестиційний фонд JKR Investment Group став офіційним партнером PITCH DAY від Українського фонду стартапів. Мета партнерства полягає у підвищенні уваги до українських стартапів та їх популяризація серед потенційних інвесторів. Крім цього представники інвестиційного фонду надаватимуть безкоштовні менторські сесії тим переможцям PITCH DAY, у сферах яких наявна експертиза.

«Ми щиро вдячні, що Український фонд стартапів обрав нас партнером. УФС став справжнім магнітом і кузнею для вітчизняних стартапів. Дуже приємно спостерігати, як державна установа перетворилася на ангельский фонд міжнародного рівня. Ще хочеться відзначити ефективність роботи Фонду. Дедалі більше українських стартапів, які пройшли відбір УФС і отримали грантову допомогу, розвиваються та залучають кошти від інвестиційних фондів. Фінансова підтримка стартапів державою — це найкращий засіб популяризувати підприємницький дух і підприємницький рух серед українців. Ставши партнером Українського фонду стартапів, JKR Investment Group підтримуватиме ініціативи Фонду та надаватиме стартапам експертну й менторську підтримку. У нас спільна мета — допомагати розвивати українські стартапи, популяризувати підприємництво і змінювати країну на краще», — коментує початок співпраці Аркадій Вершебенюк, венчурний партнер в JKR Investment Group.

JKR Investment Group допомагає амбітним стартапам та компаніям масштабуватись й будувати прибутковий бізнес, використовуючи глибокий галузевий досвід та широку мережу контактів. 

Цільові сектори: tech entertainment, цифровий маркетинг, генерація контенту, аналіз спортивних даних, логістика, longevity та edtech.

За словами директора Українського фонду стартапів Павла Карташова для молодих команд стартапів піар є не менш важливим компонентом успіху, аніж гранти. «Ми у фонді вже були свідками ситуацій, коли деякі стартапи навіть відмовлялися від нашого фінансування через залучення інвестицій після вдалих пітчів. Це хороший знак і тому ми хочемо поглиблювати цей напрямок роботи», — додав він, розповідаючи про передумови даної ініціативи.