Geek Ventures — інвестиційний партнер Pitch Day

Венчурний фонд Geek Ventures став офіційним партнером Pitch Day від Українського фонду стартапів.

Мета партнерства полягає у підвищенні уваги до українських стартапів та їх популяризація серед потенційних інвесторів.

Крім цього представники Geek Ventures надаватимуть безкоштовні менторські сесії тим переможцям Pitch Day, у сферах яких у венчурного фонду наявна експертиза.

«Створення USF – дуже важлива подія для української стартап-екосистеми, яка допомагає більшості стартапів отримувати необхідну підтримку та успішно доходити до наступних стадій розвитку, на яких ми – Geek Ventures – в них активно інвестуємо. Ми дуже раді підтримувати такі ініціативи, як USF, і бути максимально корисними для українських стартапів з великим потенціалом на US ринку», – коментує початок співпраці Вадим Роговський, Venture Partner.

Geek Ventures – американський венчурний фонд, який інвестує у стартапи на стадії pre-seed та seed з фокусом на US ринок та допомагає їм у подальшому з розвитком та зростанням на цьому ринку. Фонд був запущений на початку грудня 2021 року і вже проінвестував у 7 компаній, включаючи і переможців попередніх пітчів USF. Партнери фонду активно шукають нові компанії для інвестицій. Головним критерієм відбору є наявність мінімального трекшну на US ринку, зрозуміла проблематика та ринок, що зростає.

Як зазначив директор Українського фонду стартапів Павло Карташов, “активна зацікавленість інвестиційних партнерів до пітчингів свідчить про високий рівень всіх стартапів-учасників Pitch Day, які мають можливість додатково отримати спецальні призи від партнерів у вигляді безкоштовних менторських сесій, навчання у бізнес-школах, індивідуальних консультацій від провідних експертів ринку, можливостей користування робочими місцями в інноваційних коворкінгах, медіа-підтримку тощо”.

Сайт Geek Ventures : http://geek-ventures.com/