Flyer One Ventures — інвестиційний партнер PITCH DAY

Інвестиційний фонд Flyer One Ventures став офіційним партнером PITCH DAY від Українського фонду стартапів. Мета партнерства полягає у підвищенні уваги до українських стартапів та їх популяризація серед потенційних інвесторів. Крім цього представники інвестиційного фонду надаватимуть безкоштовні менторські сесії тим переможцям PITCH DAY, у сферах яких наявна експертиза.

«Для Flyer One Ventures USF завжди був дуже важливою ініціативою, яка допомагає українському ринку стартапів розвиватися. Щодня ми прагнемо знаходити якнайбільше талановитих підприємців у Східній Європі та допомагати їм ставати ключовими гравцями на міжнародному рівні. Таким чином, за три роки з моменту заснування ми інвестували в 35+ компаній. Завдяки таким ініціативам як USF, ми знайомимося, починаємо спілкуватися та отримуємо можливість співпрацювати в майбутньому з великою кількістю засновників стартапів на ранніх стадіях, які потенційно можуть стати нашими портфельними компаніями», — коментує початок співпраці Олена Мажуга, директорка з інвестицій і PR Flyer One Ventures.

Flyer One Ventures  — міжнародний венчурний фонд з офісами в Києві та Лондоні, який інвестує в стартапи B2B & Enterprise SaaS, EdTech, мобільні додатки, ігри, FoodTech, та інші на Seed та Series A стадіях.

Команда фонду допомагає талановитим засновникам портфельних компаній розвивати бізнес за допомогою онлайн-маркетинга, продуктової, фінансової, юридичної експертизи, PR, брендинга та найму R&D-професіоналів.

За словами директора Українського фонду стартапів Павла Карташова для молодих команд стартапів піар є не менш важливим компонентом успіху, аніж гранти. «Ми у фонді вже були свідками ситуацій, коли деякі стартапи навіть відмовлялися від нашого фінансування через залучення інвестицій після вдалих пітчів. Це хороший знак і тому ми хочемо поглиблювати цей напрямок роботи», — додав він, розповідаючи про передумови даної ініціативи.