Як залучити кошти за допомогою краудфандингу?

Хочете залучити кошти на розвиток продукту та, водночас, перевірити попит серед потенційної аудиторії? У четвер, 22 жовтня, на онлайн-воркшопі наші експерти розкажуть все про залучення фінансової допомоги шляхом краудфандингу через онлайн-платформи. Воркшоп складається з двох модулів.
Модуль 1 (10:00 -11:00)
Тема: Краудфандинг: як успішно профінансувати свій проєкт за допомогою колективного фінансування.
Які питання розглянемо?
✔️ Види краудфандингу: на основі пожертв, винагород, і участі в капіталі та кредитний. Які види краудфандингу існують у світі та що доступно в Україні?
✔️ Типи платформ для краудфандингу, їх технічні характеристики та вимоги. Процес фінансового залучення через платформи краудфандингу.
✔️ Як успішно розпочати та закінчити краудфандингову кампанію?
Cпікери:
Марія Погодічева — проєктна менеджерка в @CIVITTA, експерт по роботі з інноваціями та стартапами. Залучила більше €3 млн для українських стартапів. Допомагає в підготовці бізнес-планів, грантових заявок, презентаційних матеріалів для залучення фінансування.
Модуль 2 (12:00 -13:00)
Тема: Краудфандинг від А до Я: історії успіху українських підприємців
Які питання розглянемо?
✔️ Кейси підприємців, які успішно залучили фінансування за допомогою краудфандингу й зробили це не один раз.
✔️ Як обрати платформу для власної краудфандингової кампанії?
✔️ Коли варто обрати краудфандинг для залучення фінансування?
✔️ Як підготуватися до запуску кампанії та провести її успішно?
✔️ Краудінвестинг, що це таке та чи працює в Україні.
✔️ Яких помилок варто уникати під час підготовки та проведення кампаній?
✔️ Дискусія із засновниками МСП, які залучили фінансування через краудфандинг, їхні поради для підприємців щодо успішного проведення кампанії.
✔️ Запитання та відповіді з учасниками воркшопу.
Cпікери:
Марія Погодічева — проєктна менеджерка в @CIVITTA, експерт по роботі з інноваціями та стартапами. Залучила більше €3 млн для українських стартапів. Допомагає в підготовці бізнес-планів, заявок, презентаційних матеріалів для залучення фінансування.
Аліна Токмиленко — COO в Promprylad.Rennovation, інноваційного центру на базі старого заводу в Івано-Франківську. Це проєкт імпакт-інвестування, де інвестори одночасно вкладають в соціальний вплив на регіон та отримають повернення інвестицій у вигляді дивідендів. Станом на жовтень 2020, 510 інвесторів вклали більше 5 млн доларів на реновацію заводу.
Маргарита Рімек — CEO Pix Backpack, компанії, що розробила перший в світі рюкзак з програмованим LED-екраном. Маргарита та її команда успішно провели 4 кампанії краудфандингу на платформах Kickstarter та Indiegogo, та, станом на сьогодні, загалом зібрали більше 570 000 $
Участь у вебінарі безкоштовна, попередня реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2SvWxLh
Таймлайн події
- Початок 22 Жовтня, 2020 10:00
- Завершення 22 Жовтня, 2020 13:00
- Місце Online