Справедливі стартапи: бізнес чи альтруїзм

Доступ до правосуддя (A2J) — це справедливість і дії, і він не обмежується доступом до правової допомоги та судів. Це також можливість знати про свої права та вміти їх захистити. Вирішуючи це завдання інновації роблять правосуддя доступним, зрозумілим та ефективним.
Вважається, що некомерційні організації є основними рушіями покращення доступу до правосуддя. Однак, у них обмежені можливості щодо розробки та впровадження інновацій. Водночас комерційні організації не обмежені фінансуванням. Дохід цих компанії безпосередньо залежить від того, скільки людей вони обслуговують та наскільки якісно це роблять, що стимулює бізнес до розвитку.
Саме тому бізнесу вигідніше працювати над розв’язання юридичних проблем. Ми запросили засновників українських “справедливих” стартапів, які розв’язують проблеми людей і бізнесу, і тим самим розширюють доступ до правосуддя. Поговоримо про їхню мотивацію розвивати проєкти та як лігалтек допомагає покращити A2J.
Хто буде?
- Сергій Козирєв, Сo-founder AirLaw.Pro
- Кирило Захаров, СЕО Суд на долоні
- Регіна Бондаренко, СЕО Правомен
- Ігор Макушинський, СЕО Lawyerd!
Коли?
- 28 квітня, о 19:00
Де?
- Онлайн в Zoom
Реєструйтеся у нашого нового бота http://bit.ly/LegalInnovator
Він надішле вам посилання.
П.С. Дякуємо Bot&Partner за ботика
___
Завдяки спеціалізованим акселераторам та підприємцям, проблеми A2J вирішуються більш активно. Наприклад, HiiL Justice Accelerator щорічно проводить міжнародний конкурс Innovating Justice Challenge. Відібрані стартапи пройдуть серію тренінгів, а найкращі проєкти отримають грант до €30 тис. на розвиток та потраплять до міжнародного акселератора.
Подавайтеся на конкурс https://bit.ly/applyHiiL2021
Локальну частину програми HiiL Innovating Justice Challenge 2021 реалізує LiN:GO – ГО “Юридичні інновації” за фінансової підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.
Таймлайн події
- Початок 28 Квітня, 2021 19:00
- Завершення 28 Квітня, 2021 20:00
- Місце Online