Директор USF Павло Карташов: Наше завдання під час війни – допомогти українським стартапам вижити, а після перемоги – успішно перезапустити стартап-екосистему України (Інтерв’ю для Washington Post)

Всі ми зараз живемо в нових умовах, до яких складно призвичаїтись. Але важливо продовжувати рухатись вперед. І розвиватись. Чи вдається це українським стартапам? Нове стартап-життя України – яке воно?

Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов в інтерв’ю Washington Post розповів, як вплинула війна на стартап-екосистему України.

«Безумовно, повномасштабне вторгнення росії в Україну похитнуло і змінило баланс життя стартапів. Хтось почав шукати можливості релокації бізнесу, хтось переїхав у більш безпечні регіони України або за кордон, а хтось поставив бізнес на паузу і пішов на фронт. Наше завдання зараз, в умовах війни, — допомогти українським стартапам вижити. А згодом, після перемоги, — успішно перезапустити екосистему України. Поки йде війна, важко переконати когось повернутися. Але коли вона закінчиться, і ми переможемо, в Україні мають бути комфортні умови… щоб стартапи повернулися і припинився відтік кадрів», — коментує директор Українського фонду стартапів.

Повний текст інтерв’ю (мовою оригіналу): https://wapo.st/3GLaOvV