Digital Future — інвестиційний партнер PITCH DAY

Венчурний фонд Digital Future став офіційним партнером PITCH DAY від Українського фонду стартапів. Мета партнерства полягає у підвищенні уваги до українських стартапів та їх популяризація серед потенційних інвесторів.

«Ми вже 8 років інвестуємо в технологічні та швидкозростаючі компанії на початковому і ранньому етапі. Минулого року у нас було 5 екзитів з позитивною прибутковістю та 7 нових угод. Українські стартапи безпосередньо входять до сфери наших бізнес-інтересів. Я бачу в цьому величезний потенціал, тому ми раді підтримати нашу технологічну екосистему – як своїм досвідом, так і фінансово. Мені б дуже хотілося, щоб Україна була включена до глобальної повістки світової технологічної екосистеми. І якщо Digital Future зможе зробити свій внесок в цю історію, то партнерство з USF – це логічна реалізація цієї мети», — коментує початок співпраці Олексій Вітченко, засновник Digital Future.

Digital Future – український венчурний фонд, що інвестує у технологічні та швидкозростаючі компанії на початковому та ранньому етапі. Основні критерії для інвестицій – бізнес-модель, що масштабується на ринках США та ЄС, заряджена команда та глобальні амбіції.

З запуску в 2014 році у фонду 31 портфельна компанія і 7 екзитів, середній чек угод вар’юється від $50 000 до $350 000. Фонд має різноманітні інтереси, починаючи з B2B SaaS і моделей маркетплейсів, закінчуючи AI-продуктами і нещодавнім зацікавленням у Digital Healthcare. Digital Future також займається M&A угодами і, як правило, служить інструментом інвестування для групи ІТ-компаній, створюючи онлайн-бізнеси.

Інвестиції: BeLive, Let’s Enhance, Petcube, PromoRepublic, Reply.io, Salo, Serpstat, SignaLayer, Softcube, SplitMetrics, YouAppi, YouTeam.

Екзити: Mobify (Jeapie), Friendlydata, Coureon, Preply, Attendify, SOC Prime та Rallyware.

За словами директора Українського фонду стартапів Павла Карташова для молодих команд стартапів піар є не менш важливим компонентом успіху, аніж гранти. «Ми у фонді вже були свідками ситуацій, коли деякі стартапи навіть відмовлялися від нашого фінансування через залучення інвестицій після вдалих пітчів. Це хороший знак і тому ми хочемо поглиблювати цей напрямок роботи», — додав він, розповідаючи про передумови даної ініціативи.