BRISE Capital — інвестиційний партнер PITCH DAY

Інвестиційна компанія BRISE Capital стала офіційним партнером PITCH DAY від Українського фонду стартапів. Мета партнерства полягає у підвищенні уваги до українських стартапів та їх популяризація серед потенційних інвесторів.

«На наше переконання Український фонд стартапів за 2 роки публічної роботи став повноцінним ринковим інститутом та водночас надійною та ефективною платформою для співпраці ринку та держави. BRISE долучився до співпраці з Фондом, починаючи з перших днів його роботи та власне з Першого Пітч Дня, підтримуючи численні ініціативи, направлені на розвиток екосистеми. Водночас 2022 рік обіцяє ще більше точок для кооперації і ми будемо раді лишатись надійним партнером для УФС і надалі», — коментує початок співпраці Олександр Яценко, керуючий партнер в BRISE Capital.

BRISE є сімейним офісом, що спеціалізується на MarTech та E-commerce доменах. Наразі працює в Україні та постійно шукає перспективні локальні команди з Центральної та Східної Європи. Компанія націлена на стартапи, що будують свої продукти у згаданих вертикалях або ж використовують SaaS та Marketplace бізнес-моделі.

Ціллю BRISE Capital є додавання 5-7 нових компанії щороку. На сьогоднішній день інвестовано в 8 портфельних компаній, серед яких Finmap, VOCHI, OVO, Disqover, Getpin та інші.

За словами директора Українського фонду стартапів Павла Карташова для молодих команд стартапів піар є не менш важливим компонентом успіху, аніж гранти. «Ми у фонді вже були свідками ситуацій, коли деякі стартапи навіть відмовлялися від нашого фінансування через залучення інвестицій після вдалих пітчів. Це хороший знак і тому ми хочемо поглиблювати цей напрямок роботи», — додав він, розповідаючи про передумови даної ініціативи.