Перейти до вмісту
Цей вебсайт не оптимізовано для альбомної орієнтації. Будь ласка, поверніть ваш пристрій.
13 Липня, 2021

Український фонд стартапів провів 28-ий Pitch Day

9 липня Український фонд стартапів провів 28-ий Pitch Day, щоб обрати команди для державного фінансування. Захід відбувся у офлайн форматі та проходив на території інноваційного парку UNIT.City. Із презентаціями (пітчами) виступило 13 стартапів. Всі з них на етапі pre-seed (претендують на державне грантове фінансування розміром 25 000 доларів кожен).  

Захід відкрив Аркадій Вершебенюк з JKR Investment Group, який презентував ґрунтовну доповідь на тему “Mobility and logistics: пиріг розміром у 5 трильйонів доларів”:

«Логістика і перевезення багатьом здаються нудними сферами, які, тим не менш, досягають п’яти трильйонів доларів у грошовому еквіваленті. Більша частина процесів у цих сферах приховані від очей пересічної людини. Це можна порівняти з водою з-під крану. Усе що ми робимо це торкаємося його і бачимо як вода ллється. Але за цією звичною річчю ховаються кілометри трубопроводів, станції, фільтри та інше обладнання, яке робить це можливим. Ринок електронної комерції вже в цьому році досягне позначки у чотири трильйони доларів. Чому я згадав саме електронну комерцію? Для багатьох вона обмежується зображеннями товарів на сайті, які можна придбати, але в її основі лежить саме логістика. До 2030 року кількість відправлень поштою зросте до 200 млрд, що завдасть колосального навантаження на усю систему, яку зрештою чекає повне перезавантаження.»

Хто оцінював?

  • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
  • Максим Бешлєул. Засновник та CEO MedicalLife.
  • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
  • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.
  • Андрій Заікін. CEO та засновник YEP.
  • Андрій Гулий. Головний аналітик INDAX.
  • Аркадій Вершебенюк. Партнер в BeeVentures.

Основними критеріями оцінки проектів на стадії pre-seed є: команда, ринок, ідея, доцільність фінансування, стратегія. В кожній категорії максимум – 5 балів (сумарно максимум 25). Прохідний бал для рекомендації Наглядовій раді щодо надання гранту складає 12 балів.

Результати

Переможцем глядацьких симпатій, згідно голосування у телеграм каналі, цього разу став стартап Fintellect.

Спеціальний приз від UNIT.City у вигляді 3 місяців безкоштовного доступу до новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку + його інфраструктури також отримали команди Smart ION, Agrotop UA, Darkbot, Fintellect і Clasee.

Спеціальний приз від партнера заходу iHUB у вигляді трьох місяців безкоштовного користування своїми робочими місцями отримали стартапи MySat UA, Agrotop UA і Zeely.

За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):

  1. Agrotop UA. Комплексна експертно-аналітична інформаційна система управління агробізнесом (Київ).
  2. Clasee. Платформа обміну знаннями для персоналізованого навчання (Київ).
  3. MySat UA. STEM конструктор та модель реального супутника, яку можна скласти без наявності спеціальних знань (Київ).
  4. Sugarrr. Застосунок, що хакає діабет (Київ).
  5. LuLL world. Мобільні, ортопедичні, резонансно-терапевтичні  гамаки для бізнесу (Київ).
  6. Deputy. Digital-платформа, що автоматизує роботу депутатів та громадських приймалень зі зверненнями мешканців по всій Україні, та є ефективним інструментом збору, аналізу та глибинного розуміння проблем мешканців (Київ).
  7. Zeely. Платформа для безкоштовного створення веб-сайту і просування бізнесу зі смартфону за допомогою штучного інтелекту (Київ).
  8. Smart ION. Екосистема розумних модулів для управління світлом і приладами із вбудованими сценаріями (Київ).
  9. SolidERP. ERP система для сучасних сервісних компаній (Харків).
  10. Insolar-T. SaaS-платформа для підвищення енергоефективності. Remote-EEaaS-продукт на базі AI (Харків).
  11. BeeHiveDoor. Пристрій для типового бджолиного вулика, який захищає бджіл від отруєння пестицидами, літаючих хижаків і переохолодження, а також дистанційно моніторить основні параметри вулика (Чернівці).
  12. Fintellect. Фінансовий помічник у додатку для малого сервісного бізнесу (Київ).
  13. Darkbot. Система автоматичної торгівлі на фінансових ринках, яка допомагає оптимізувати прибуток та мінімізувати ризики за допомогою гнучких торгових стратегій та машинного навчання (Київ). 

На засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбудеться найближчим часом, буде прийнято рішення, які саме стартапи отримають грантове фінансування. 

Нагадуємо, що за результатами 26-го і 27-го Pitch Day було профінансовано 13 стартапів: Avocado AI, MANNA, Advin, Monor, Energy Absorbing Breakwater, 4comfortshoes, Workee, Awesomic, Copra, DreamApp, Onyx, Noplag і Meteocontrol AI

Інші новини