8 українських стартапів вперше представлять Україну на найбільшій технологічній конференції Північної Америки — Collision 2022

8 українських стартапів вперше представлять Україну на найбільшій технологічній конференції Північної Америки — Collision 2022 – з 20 до 23 червня включно в Торонто (Канада).
Collision Conf – це:
- 35 тисяч відвідувачів зі 140 країн;
- 1250+ стартапів та 800+ інвесторів;
- 1200+ журналістів;
- 200+ партнерів.
Згідно з оцінкою світових ЗМІ, це найзнаковіша подія у світі технологій. Digital Trends називає Collision технічною конференцією майбутнього, а в Inc. додають, що саме Collision є найпопулярнішою конференцією року.
Цього року українська технологічна екосистема буде вперше представлена на Collision – стендом, алеєю українських стартапів, презентацією можливостей українського ІТ у межах окремого виступу.
Організатори української делегації: Ukrainian Bridge, European Business Association, Український фонд стартапів. Партнери: N-IX, Customertimes, SID Venture Partners та ISSP – Information Systems Security Partners. Делегація відбудеться за підтримки: Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, GIST.
В рамках заходу планується обговорення тем:
- Як Україна захищає технологічний фронт;
- Як та які продукти світової якості створюють українські ІТ компанії;
- Як світ може допомогти та підтримати Україну.
Важливо, що організатори Collision рішуче засудили збройну агресію росії та виразили свою повну підтримку українській стороні. Згідно з текстом заяви, будь-які компанії та підприємства країн-агресорів не зможуть взяти участь у конференції в Торонто у 2022 році.
До участі у відкритому відборі запрошувались українські стартапи з MVP, котрі готові продовжувати розвивати свій продукт саме як український стартап – незалежно від тимчасового місцезнаходження, та були готові пітчити англійською мовою в онлайн режимі. Згідно з умовами конкурсу, стартапи-переможці отримають: безкоштовний стенд та квитки на Collision, оплату витрат на переліт та проживання, візову підтримку.
Стартапи, відібрані організаторами для участі у стартап-алеї:
- ImageryWard — цифровий офіс авторських прав на зображення, що працює на основі блокчейну та штучного інтелекту.
- NanitRobot — це освітній робот без вікових обмежень, який може замінити 100 іграшок та 50 кг пластику. Його розроблено на Scratch та C.
- effa — це перша у світі перероблювана та відновлювана зубна щітка, що виготовлена з паперу. Головною метою продукту є боротьба зі світовим забрудненням одноразовим пластиком.
- zeely.app — мобільний застосунок для просування бізнесу зі зручними маркетинговими інструментами для немаркетологів.
- Elai.io — платформа перетворення тексту у відео, яка дозволяє компаніям генерувати освітній та маркетинговий відеоконтент із людськими дикторами з одного лише тексту.
- Jiffsy Platform — вітрина для інтернет-магазинів одягу побудована спеціально для мобільних пристроїв у стилі TikTok, яка подвоює продажі з мобільних телефонів.
- Handy.AI — дозволяє компаніям автоматизувати та вдосконалювати взаємодію з людьми в режимі реального часу зрозумілою їм мовою у зручному для них стилі спілкування та зручними для них каналами.
- Harmix — інтелектуальний сервіс, що автоматично добирає музику до відео.
Контакти для партнерства:
Якщо ваша компанія чи організація хоче приєднатися до української делегації, ви можете дізнатись умови в менеджера проєкту Ольги Двігун, [email protected], +380672180903.
З питань інформаційної співпраці звертайтеся до Євгенії Беспалової, [email protected]