Відбувся онлайн-воркшоп для українських стартапів – The European Unicorn factory: funding opportunities for Ukrainian innovators

Сьогодні відбулася онлайн-лекція від EIC – The European Innovation Council Accelerator, в рамках якої представники української стартап-екосистеми дізналися про європейські можливості фінансування.

На початку заходу з вітальними словами до слухачів звернулися Сергій Шкарлет, Міністр освіти і науки України, та Павло Карташов, Директор Українського фонду стартапів, які розповіли про стан інноваційної системи України з початком війни, а також спільні ініціативи та підтримку, що надається стартапам зараз.

Окремо висловлюємо подяку запрошеним спікерам Jean-David Malo (Директор EIC та SME Agency), Keith Sequeira (Голова відділу з питань правління, стратегії та зворотнього зв’язку EIC) та Cornelius Schmaltz (Керівник EIC Accelerator) за приділений час та знання.

Експерти розповіли про діяльність та основну концепцію Європейської інноваційної ради та інструменти фінансування, що використовує EІС для підтримки інноваційних проєктів. А також презентували існуючі програми від EIC Accelerator та відповіли на питання учасників заходу.

Переглянути запис трансляції можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=tmtTfrza07M