14 українських стартапів представлять інноваційний потенціал та стартап-екосистему України на одній з найбільших технологічних подій Європи – Viva Technology в Парижі

Команди 14 українських стартапів представлять інноваційний потенціал та стартап-екосистему України на одній з найбільших технологічних подій Європи – Viva Technology в Парижі (Франція) з 15 по 18 червня 2022 року.

Відбір стартапів, які увійдуть до української делегації на Viva Technology, проводився Українським фондом стартапів та UNIT.City спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Посольством України у Франції (Ambassade d’Ukraine en France), Diia City, French Tech Kyiv, eō Business Incubators.

Переможці конкурсу мають можливість представити свої проєкти на міжнародній арені, отримавши безкоштовний стенд на виставці, квитки на подію, закриття витрат на проживання членів команд стартапів, рекламну кампанію для популяризації своїх продуктів, підтримку від партнерів та промоцію стартапів.

За результатами конкурсного відбору переможцями визначено:

 • ClinCaseQuest – платформа симуляційного навчання для додипломної та післядипломної медичної освіти, у якій проводяться практичні тренінгів для лікарів, парамедиків, студентів, що дозволяє відпрацювати завдання підвищеної складності, алгоритми прийняття рішень у безпечному для пацієнтів віртуальному середовищі, що може сприяти зниженню кількості медичних помилок.
 • Fruittorg – B2B фруктово-овочевий маркетплейс, який об’єднує виробників фруктів та овочів з покупцями – оптовиками та супермаркетами, HoReCa, переробними підприємствами. Маркетплейс допомагає з логістикою, перевіркою якості товару та забезпечує безпечні платежі з гарантією платформи та юридичною підтримкою в укладенні найбільш вигідних угод без посередників.
 • Avocado AI – SaaS-рішення для оптимізації запасів та процесів на ринку HoReCa. Допомагають оптимізувати та автоматизувати процеси, прискорити їх, запровадити механізми відстеження ефективності, нівелювати людський чинник.
 • Lookerz – SaaS-рішення для Fashion інтернет-магазинів. Сервіс Lookerz генерує луки та аналогічні товари в режимі реального часу за допомогою штучного інтелекту та показує через них товари з різних сторінок каталогу, до яких користувач міг не дістатися та не побачити.
 • MISU – система моніторингу здоров’я та смарт-пристрій, який аналізує ваше здоров’я та за допомогою спеціальних алгоритмів будує прогноз до настання критичної ситуації у людини.
 • Mosqitter – розумна екологічна система боротьби з комарами, яка захищає людей від укусів комарів на відкритому повітрі. Mosqitter є інноваційним поєднанням hard і software рішень, яке забезпечує ефективний екологічний, безпечний і довгостроковий захист людей від укусів комарів без ризику для здоров’я на відкритих територіях. Пристрій розроблений для роботи за будь-яких погодних умов, може керуватися дистанційно та інтегруватися із сонячними батареями.
 • Elai.io – платформа перетворення тексту у відео, яка дозволяє користувачам генерувати відеоконтент із реальними людьми з одного лише тексту.
 • INPUT SOFT – SaaS платформа для компаній в авіаційній індустрії – аеропортів, компаній з наземного обслуговування літаків та авіаліній. Програма дозволить аеропортам, компаніям з наземного обслуговування літаків та авіакомпаніям ефективно і бюджетно планувати свої людські і технічні ресурси, а також збирати та аналізувати дані щодо всіх процесів з наземного обслуговування літаків, що є особливо важливо для стрімкого відновлення галузі в постковідний період.
 • Akurateco – white-label платформа для об’єднання і синхронізації платіжних каналів, PCI DSS сертифіковане програмне забезпечення з доступом до бізнес-можливостей платіжної індустрії без інвестицій у власну розробку.
 • CASES – EdTech та соціальна мережа. На платформі користувачам пропонують пройти онлайн навчання за спеціальностями з творчих індустрій , знайти друзів, однодумців, наставників.
 • fprojo – SaaS-рішення для управління проектними фінансами для компаній СМБ B2B, які надають професійні послуги.
 • WheelKeep – невидима система безпеки, яка допомагає велосипедистам захистити свої велосипеди від крадіжок та насолоджуватися свободою повсякденної їзди на велосипеді. Система включає в себе включає hardware пристрій та мобільний додаток.
 • Cardio.AI – забезпечує корпоративне кардіологічне обстеження – комплексне рішення для 5-денного віддаленого моніторингу серця за допомогою одноразового пристрою.
 • zeely.app – мобільний додаток для просування бізнесу із зручними маркетинговими інструментами для немаркетологів. Мобільний додаток (SaaS, Freemium) складається з наступних інструментів: конструктор сайтів з генерацією контенту, запуск реклами на Facebook, Instagram, Google та YouTube, вбудована CRM-система та аналітика.

Вітаємо переможців та бажаємо удачі з презентаціями перед світовою спільнотою.

Додатково:

Viva Technology  – всесвітня технологічна виставка-конференція, присвячена інноваціям та стартапам, що проводиться щороку у Парижі (Франція).

Це більше 500 спікерів, понад 25 тис. відвідувачів та понад 500 інноваційних проєктів зі 149 країн світу. Серед спікерів – засновник Wikipedia Jimmy Wales, CEO Qualcomm Cristiano Amon, засновник BlaBlaCar Frederic Mazzella, CEO Louis Vuitton Moët Hennessy Bernard Arnault та багато інших відомих особистостей і брендів.