Зміни у складі Наглядової ради Українського фонду стартапів

Третього червня відбулося чергове засідання Наглядової ради Українського фонду стартапів (далі — Фонд) у оновленому складі.

Вікторія Тігіпко, засновниця та керівний партнер венчурного фонду TA Ventures, була обрана головою Наглядової ради Фонду. 

“В наших планах — максимальний піар інвестиційної привабливості України у сферах малого і середнього технологічного бізнесу. І голове — розвиток екосистеми стартапів, яку ми будуємо”, — прокоментувала зміни у складі Наглядової ради Фонду Вікторія Тігіпко.

Заступником голови Наглядової ради Фонду залишається Чарльз Вайтхед, професор  в Корнельській юридичній школі. 

Секретарем Наглядової ради Фонду було обрано Олександра Каву, заступника Міністра фінансів України.

Олександр Кава разом з підприємцем, співзасновником компанії FAST і учасником спільноти Всесвітнього економічного форуму Федором Сердюком, увійшли до складу Наглядової ради Фонду та вперше взяли участь у її засіданні.

Свої повноваження як членів Наглядової ради також продовжують виконувати Олександр Борняков, Дмитро Шимків та Лєна Кошарна.

Нагадуємо, що згідно наказу Міністра фінансів України Сергія Марченка №245 від 29 квітня 2021 року до складу Наглядової ради Фонду на зміну Лесі Севрук і Юрія Джигиря було введено Олександра Каву і Федора Сердюка.

Довідка

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження навчальних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.