WebSummit 2021: Promo Vouchers Open Call

У місті Лісабон (Португалія) з 1 по 4 листопада 2021 року відбудеться щорічна міжнародна конференція у сфері ІТ – Web Summit 2021.

Web Summit – найбільша технологічна конференція в світі. Захід об’єднує керівників, засновників і провідних експертів глобальних компаній, найбільш багатообіцяючих стартапів, впливових інвесторів і провідних журналістів, сповнений нових ідей і свіжих перспектив.

Web Summit об’єднує людей і компанії, які представляють світову технологічну індустрію. Більше 1200 спікерів візьмуть участь в 22 етапах шоу, щоб охопити такі теми, як глибокі технології, наука про дані і дизайн, а також екологічна стійкість. Кожен етап, зал і подія Саміту – це шанс налагодити зв’язки, поділитися ідеями та обмінятися стратегіями з потрібними людьми.

Фонд спільно з партнерами, серед яких: Міністерство цифрової трансформації України, Digital Future, ISSP та інші, – розпочинають конкурсний відбір Стартапів для отримання Промо ваучера з фінансуванням в розмірі до 3 000 доларів США на команду*!

За результатами конкурсу, до 10 найкращих команд отримають фінансування та представлять свій Стартап в рамках Web Summit 2021.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, переконайтесь в тому, що:

  • Ваш Стартап відповідає критеріям, що встановлені Положенням про Грантову програму Фонду;
  • Ви готові продемонструвати готовий продукт або послугу (макет/ прототип / тощо).
  • У Вас є засновник, який володіє англійською (або англомовний представник).

Форма Заявки.

Період прийому Заявок: 1 вересня – 12 вересня 2021 р.

З порядком проходження конкурсного відбору на отримання Промо ваучера Ви можете ознайомитись на нашому сайті в Розділі «Інноваційні Ваучери».

Більше про подію

* В суму ваучера не входить вхідний квиток.