Український фонд стартапів спільно з Дія.Бізнес запускають безкоштовні консультації для стартапів

Раді повідомити, що Український фонд стартапів разом з національним проєктом Дія.Бізнес запустили безкоштовну ініціативу з консультування стартапів. 

Мета ініціативи — допомогти українським стартапам та підприємцям-початківцям отримати корисну інформацію про залучення фінансування для розвитку своїх бізнес-проєктів. 

Ця ініціатива є важливим кроком для синхронізації зусиль з розвитку національної стартап екосистеми. Наш Фонд володіє широкою мережею провідних українських та міжнародних фахівців, які володіють експертизою в оцінці стартапів, їх розвитку та залучення фінансування. Об’єднуючись, ми збільшуємо шанси на те, що релевантна інформація досягне тих, хто її прагне отримати”, — коментує запуск ініціативи директор Українського фонду стартапів Павло Карташов.

Як це працює?

Отримати консультацію можна на сайті Дія.Бізнес у розділі “Отримати консультацію” за наступним посиланням:

https://business.diia.gov.ua/consulting/support-programs 

Станом на сьогодні вже доступна консультація під назвою “Фандрейзинг для стартапів та венчурне фінансування МСП”. Безкоштовна консультація дозволить стартапам та починаючим підприємцям дізнатися більше про нюанси залучення грантового чи венчурного фінансування, а також про структурування інвестиційних угод.

Звертаємо увагу, що для тих, хто записується на консультацію вперше, первинна консультація на веб-сайті Дія.Бізнес є обов’язковою. На первинній консультації експерти підготують дорожню карту з корисною інформацією для вирішення вашого питання.

Крім цього, на сайті доступно 55 інших видів безкоштовних консультацій за напрямами систематизації бізнес-процесів, продажів, маркетингу, юридичної допомоги та інше. 

Також незабаром буде анонсована серія спільних вебінарів для стартапів від Дія.Бізнес та нашого Фонду.

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.