Український фонд стартапів провів 29-ий Pitch Day

30 липня Український фонд стартапів провів 29-ий Pitch Day, щоб обрати команди для державного фінансування. Захід відбувся у офлайн форматі та проходив на території міжнародного стартап-хабу LIFT99 Kyiv Hub. Із презентаціями (пітчами) виступило 12 стартапів. Всі з них на етапі pre-seed (претендують на державне грантове фінансування розміром 25 000 доларів кожен).  

Захід відкрила Тетяна Чайковська, генеральна директорка LIFT99 Kyiv Hub, на території якого проходив захід:

«Пітчі це не змагання. У разі виграшу частини спільноти, навіть одного стартапу, в результаті виграють всі, оскільки це сприяє розвитку цілої екосистеми. Завжди пам’ятайте, що пітч не про грант. Ваша кінцева мета — зробити екзіт. Ми вирішили збудувати наш стартап-хаб два роки тому назад саме для того, щоб допомагати зростати українським командам починаючи з ранніх стадій, які зараз присутні тут. Для стартапів ми пропонуємо якісний нетворк, який дозволяє шукати клієнтів, інвесторів і масштабуватися, особливо в Балтійські країни».

Хто оцінював?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Аркадій Вершебенюк. Партнер в BeeVentures.
 • Олександр Романішин. Радник Міністра Аграрної Політики та Продовольства.
 • Ігор Перція. Венчурний партнер TA Ventures, регіональний директор iCLUB, радник Міністерства Цифрової Трансформації України.
 • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.

Основними критеріями оцінки проектів на стадії pre-seed є: команда, ринок, ідея, доцільність фінансування, стратегія. В кожній категорії максимум – 5 балів (сумарно максимум 25). Прохідний бал для рекомендації Наглядовій раді щодо надання гранту складає 12 балів.

Результати

Переможцем глядацьких симпатій, згідно голосування у телеграм каналі, цього разу став стартап Real Talk Sport.

Спеціальний приз від партнера заходу LIFT99 Kyiv Hub у вигляді безкоштовного доступу до стартап-хабу терміном на два місяці плюс менторську підтримку від експертів хабу отримав стартап The Great Catalog.

Спеціальний приз від партнера заходу iHUB у вигляді трьох місяців безкоштовного користування своїми робочими місцями отримали стартапи SEOLocal, IDvizer і Real Talk Sport.

За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):

 1. The Great Catalog. Маркетплейс 3D моделей для дизайнерів та архітекторів (Київ).
 2. Real Talk Sport. CRM web система адміністрування змагань єдиноборств та діяльності спортивних федерацій (Київ).
 3. Elai. Веб-сервіс, який за допомогою штучного інтелекту, дозволяє швидко генерувати відеопрезентації з людиною в кадрі з тексту (Київ).
 4. MAGBULB. Перший в світі магнітний адаптер для заміни лампочок який складається з двох частин. Одна частина завдяки магніту кріпиться на лампі, а друга на патроні. Простий, швидкий та безпечний спосіб замінити лампочку (Львів).
 5. IDvizer. Механізм перевірки особи на основі AI. Вбудований інструмент безпеки, розроблений на замовлення вашої бізнес-моделі (Київ).
 6. MOODua. Платформа для корпоративних подарунків, яка працює на основі штучного інтелекту та допомагає компаніям масштабно збільшити лояльність (Київ).
 7. FOPkasa. Застосунок, що надає можливість малим підприємцям керувати продажами онлайн поєднуючи функції ПРРО та програм обліку. Він поєднує 3 основні функції – програмного РРО (касового апарату), програми для організації товарного обліку та формування аналітичних звітів у смартфоні (Львів).
 8. Masthead. Платформа для моніторингу усіх даних компанії на основі машинного навчання. Рішення допомагає убезпечити С-левел менеджмент від марнотратних бізнес рішень побудованих на некоректних даних (Київ).
 9. Wonder Mom. Мобільний додаток, який допомагає мамам по всьому світу побороти стрес та тривогу за допомогою медитацій та щоденної рефлексії (Київ).
 10. CleanOK. Онлайн сервіс миттєвого підбору і бронювання автомийки (Суми).
 11. Oyko. Маркетплейс наступного покоління, платформа, що підвищує залучення та лояльність клієнтів в роздрібній торгівлі (Київ).
 12. SEOLocal. Єдина платформа для локального маркетингу для сервісного офлайн бізнесу, яка допомагає збільшити потік клієнтів до локацій (Київ).

На засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбудеться найближчим часом, буде прийнято рішення, які саме стартапи отримають грантове фінансування. 

Нагадуємо, що за результатами 28-го Pitch Day було профінансовано 10 стартапів: Agrotop UA, Clasee, MySat UA, Sugarrr, LuLL world, Deputy, Zeely, Smart ION, SolidERP і Insolar-T.