Український фонд стартапів проведе одинадцятий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе одинадцятий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day відбудеться 11 вересня на території інноваційного парку UNIT.City. 

Пройшов тільки тиждень з моменту, як ми побачили ювілейний десятий день пітчів від стартапів, та вже у цю п’ятницю розпочнеться нова декада. Як ми і обіцяли раніше темп проведення заходів прискорюється і ми виходимо на стабільні два івенти в місяць. Це допоможе зменшити час очікування для команд, оскільки ми отримуємо нові заявки буквально щодня. Стартапи адаптуються до нових економічних умов, а й ми – до їх шаленої кількості” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Які стартапи побачимо?

На одинадцятий Pitch Day потрапили 11 стартапів на стадії seed (претендують на грантове фінансування у 50 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • АЛЬТЕР ЕКО ЕЗС. Створення мережі якісних зарядних станцій для електромобілів «АЛЬТЕР ЕКО ЕЗС» та операторського сервісу мобільної системи керування зарядом «SmartPower 4U» на базі вітчизняного виробництва.
 • МійКлас.Електронна шкільна платформа ХХI столiття для формування «Нової української школи». Містить освітні матеріали згідно шкільної програми України з української мови, математики, алгебри, геометрії, хімії та інших предметів.
 • КОНСУЛЬТАНТ. Технологічна онлайн платформа (маркетплейс), яка дає можливість для будь-кого з допомогою мобільного додатку отримати онлайн консультацію з юридичних та бухгалтерських питань, а також отримати контактну інформацію про фахового спеціаліста з метою вирішення конкретного завдання. Разом з тим, можливість для юристів, адвокатів, бухгалтерів, аудиторів, нотаріусів, приватних виконавців, патентних повірених, арбітражних керуючих та інших фахівців надавати онлайн консультаційні послуги, а також отримувати потенційних клієнтів.
 • Артеріальна осцилографія. Розроблена авторами методика аналізу пульсацій під час вимірювання артеріального тиску для оцінки рівня: адаптаційних можливостей серцево-судинної системи; психоемоційного стресу; порушення ритмічності серцевих скорочень; стану функціонування міокардіально-гемодинамічного гомеостазу, рівеня регуляції і управління станом серцево-судинної системи, активністю та взаємодією різних ланок нервової системи; експертна система для диференціальної діагностики ризиків серцевих, легеневих, психічних, COVID-19 захворювань. Данні бездротово передаються на веб додаток через мобільний або ПК, в залежності від фаху відображається інформація у робочому кабінеті користувача. Полягає у використанні існуючих, при необхідності модернізації, виробництва нових модифікацій вимірювачів тиску.
 • Provizio. Тонометр для вимiрювання внутрiшньочного тиску у хворих на глаукому, в домашнiх умовах, з бездротовою передачею данних у режимi реального часу. Програмне забезпечення Provizio у виглядi двох мобiльних додаткiв для лiкаря та окремо для пацiєнта в режимі реального часу сповіщає лікаря про зміни тиску та інформує його про наявні варіанти зміни лікування.
 • LookSize. Сервіс для визначення розміру без примірки в інтернет магазинах одягу та взуття, який працює у вигляді віджету і збільшує конверсію на 270% і зменшує повернення на 28%.
 • HackenProof. SaaS платформа для організації баг баунті програм та координації вразливостей. Шляхом залучення спільноти етичних хакерів та автоматизації бізнес-процесів ми розробляємо максимально ефективну платформу для координації виявлення вразливостей в ІТ продуктах на стороні клієнтів.
 • Highers. Маркетингова мережа каналів у соціальних мережах для поширення кар’єрних пропозицій серед студентів українських вишів. Ми вже маємо більше 160К охоплення серед 40+ київських університетів та продовжуємо активно зростати. Серед наших партнерів Cisco, ProCredit Bank, P&G, Jooble і багато інших компаній.
 • Dialik. Мобільний додаток, який допомагає попередити небезпечні ускладнення високого артеріального тиску.
 • Agrolabs. В Agrolabs ми допомогаємо теплицям збільшити урожай та ефективність використовуючи IIoT сенсори та предиктивну аналітику.
 • Wizzylab. Конструктор онлайн шкіл, який дозволяє викладачам швидко створювати сайт онлайн школи і кабінет студента з прийомом платежів та усім необхідним функціоналом за 5 хвилин без технічних знань. Це як wix для освіти.

Хто буде оцінювати?

 • Станіслав Под’ячев. Керуючий партнер Blockchain Lab.
 • Андрій Гулий. Головний аналітик Indax.
 • Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC.
 • Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs.
 • Андрій Заікін. CEO в YEP startup incubator.
 • Андрій Зінчук. Керуючий директор Demium.
 • Олеся Мальована. Директор підрозділу Startup Grind Dnipro.

Як долучитися?

Через хоч пом’якшений, але карантин, захід будет закритий для відвідувачів, але відкритий для преси. Якщо ви представник преси можна запитати акредитацію за цим посиланням. Кількість місць обмежена. Також буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 11 вересня. Реєстрація о 12:30. Фактичний початок о 13:00 і орієнтовно до 19:00.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус B8 (UNIT.City)

Довідка 

Український фонд стартапів – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.