Оголошено 15 стартапів-переможців, які візьмуть участь у EXPO 2020 DUBAI

14 січня Український фонд стартапів провів відкритий відбір стартапів (Pitch Day) для участі у найбільшій всесвітній виставці EXPO 2020.
На участь у пітчингу було отримано близько 80 заявок від стартапів, з яких 25 команд мали можливість представити свої проекти на Pitch Day перед професійним журі.
В результаті пітчингу було обрано 15 стартапів-переможців, які отримають державне фінансування від Фонду у вигляді інноваційних промо ваучерів в розмірі до 10 тис. доларів США на команду та представлять свої продукти 29-31 березня у рамках EXPO 2020, що проходить у Дубаї, ОАЕ.
Хто оцінював?
- Михайло Халецький. Кредитний аналітик в SEB AB.
- Олеся Мальована. Директорка підрозділу Startup Grind Dnipro.
- Олександр Романішин. Радник Міністра Аграрної Політики та Продовольства.
- Максим Бешлєул. CEO Skylock Ukraine.
- Андрій Гулий. Головний аналітик INDAX.
- Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.
- Валентина Ракітіна. Керівник екосистемного департаменту UNIT.City.
- Дмитро Чернуха. Менеджер з інновацій в промисловості ДТЕК.
- Ігор Маркевич. Засновник Home of Startups, радник Міністра освіти і науки України з питань розвитку інновацій.
- Антон Мельник. Експерт Міністерства цифрової трансформації України з розвитку стартап-екосистем.
- Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
Результати (переможцями стали):
- AutoBI. Онлайн платформа для SMART рішень в управлінні транспортом (Львів).
- S.Lab. Виробництво на 100% біорозкладного пакування з технічних конопель та грибного міцелію (Київ).
- Elai. Веб-сервіс, який за допомогою штучного інтелекту, дозволяє швидко генерувати відеопрезентації з людиною в кадрі без використання професійної студії, коштовного обладнання для відеозйомки, акторів та спеціального програмного забезпечення для обробки відео (Київ).
- FlashBeats. Мобільний додаток, здатний синхронізувати ліхтарики тисяч смартфонів для створення дивовижних світлових шоу на спортивних/музичних подіях та домашніх вечірках (Київ).
- Sensorama. Розробка додатків віртуальної та доповненої реальності, 3D-моделюванні та анімація, виробництво/постпродакшн 360 відео (Київ).
- Mosqitter. Екологічне hardware+software рішення для захисту від укусів комарів на відкритих територіях та попередженню розповсюдження хвороб, що передаються через укуси комарів (Київ).
- FlyAgData. Рішення, яке допомагає фермерам зменшувати витрати на агровиробництво та максимізувати їх прибутковість за допомогою збору агрономічних і інженерних даних з техніки онлайн, трансформуючи її у цінну аналітику для фермерів (Київ).
- GIOS. Інтерактивна платформа з вивчення математики та розвитку критичного мислення для школярів (Київ).
- Revizion. Комплексний сервіс зворотного зв’язку та NPS (Київ).
- AgroTop. Онлайн-платформа для SMART рішень в управлінні сільськогосподарським виробництвом (Київ).
- Recoshelf. Технологія штучного інтелекту та IoT, яка відстежує відсутність товару на полиці, на складі, звіряє ціни, планограми і таким чином збільшує товарообіг до 4% (Київ).
- Harmix. Інтелектуальний сервіс, який автоматично підбирає музику для твого відео (Київ).
- Ademrius. Веб платформа, що дозволяє автоматизувати роботу медичних установ через впровадження онлайн запису на прийом до лікаря та ведення електронної історії хвороби пацієнта (Львів).
- Amperia. Набір для проведення шкільних лабораторних та демонстраційних робіт з фізики (Львів).
- MySat. Модель сучасного малого супутника кубсата (CubeSat). Навчальний конструктор, розроблений для аматорів і професіоналів, для дорослих і дітей, який дозволяє досліджувати і експериментувати розважаючись та навчаючись зі своїм персональним супутником прямо у себе вдома (Київ).
На засіданні Наглядової ради Фонду, що відбудеться найближчим часом, планується затвердження цього переліку переможців, які матимуть можливість презентувати свої стартапи на EXPO 2020 DUBAI.
Відео : https://www.youtube.com/watch?v=vgx2KgITnqs&ab_channel=UkrainianStartupFund