Як жінки розвивають IT-сферу в Україні?

Цікавить, як інноваційні менеджерки, стартаперки та експертки з розробок нових технологій розвивають IT-напрямок в Україні та налагоджують співпрацю із Кремнієвою долиною? Тоді приєднуйтеся до віртуального чату, де ми обговоримо особливості розвитку технологічних екосистем, щоб дізнатися чому Україна має неабиякі шанси стати IT-хабом №1 у світі, та яку роль в цьому відіграють жінки.

Про свій досвід в IT розкажуть:

  • Євгенія Клепа (http://bit.ly/3kHEWNI) — виконавча директорка 1991 Open Data Incubator, амбасадорка напрямку IT-стартапів WTECH Ukraine, adviser стартапів і лекторка у бізнес-школах KSE та IIB; бере активну участь у розробці технологічної екосистеми України. Співзасновниця Urban Space 500, експертка із корпоративної соціальної відповідальності.
  • Євгенія Беспалова (http://bit.ly/3qjxIRc) — співзасновниця та стратегиня у We_Challenge, компанії із інноваційних трансформацій. Організаторка найбільшого європейського ІТ-змагання DEV Challenge. Засновниця Ukrainian Bridge та спікерка TEDx.
  • Наталія Веремєєва (http://bit.ly/3bcoBO2) — директорка TechUkraine, членкиня Наглядової Ради Київ ІТ Кластеру, у минулому організаторка та модераторка двох клубів директорів ІТ-компаній, а пізніше — СЕО та Голова Наглядової Ради Київ ІТ Кластеру. Наталя працює у сфері ІТ з 2008 року і має суттєвий досвід у сфері побудови спільнот.

Дискусія відбудеться українською мовою. Приєднуйтеся до стрімів на YouTube каналі “Власна справа” (http://bit.ly/3b7QxTd) або на Facebook-сторінці Американського дому 12 березня о 18:30.

Захід є частиною серії дискусій про роль і здобутки жінок в різних сферах та є спільною ініціативою Інституту партнерства та сталого розвитку та Американського дому.

Модераторка дискусії — Дар’я Мустафіна (http://bit.ly/2OjajlM), засновниця та керівниця Інституту партнерства та сталого розвитку, Академії для жінок-підприємиць, спільноти жінок, які надихають Inspiring Women.

Більше інтерв’ю з жінками, які рухають свої галузі, можна переглянути на YouTube каналі “Власна Справа” (http://bit.ly/3b7QxTd) , а також на сторінках Інституту партнерства та сталого розвитку (http://bit.ly/3sFYQvl) та Inspiring Women (http://bit.ly/3sLTm2j) у Фейсбук.

The event is finished.

дата

Mar 12 2021
Expired!

Час

18:30 - 19:30

Cost

Free

Location

Online

Organizer

America House Kyiv
Трансляція