SXSW 2022

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Український фонд стартапів, Startup Grind Kyiv та Western NIS Enterprise Fund організовують першу національну делегацію на SXSW (South by Southwest) 2022 і запрошують українські стартапи взяти участь у конкурсі та приєднатися до українського стенда стартапів у Техасі.

Ініціативу також підтримують Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство закордонних справ України.

SXSW (South by Southwest) – міжнародна конференція, що включає безліч треків, присвячених найважливішим досягненням у галузі технологій, інновацій, культури та інших напрямків.

Захід також охоплює ряд музичних, кіно- і медіа фестивалів та конференцій, і проходить в середині березня в Остіні, Техас, США. Фестиваль проводиться з 1987 року. Подія збирає лідерів з усього світу для знайомств та обговорення актуальних проблем.

Всього захід відвідує понад 70 000 людей, та близько 10 000 компаній. Серед гостей SXSW – Ілон Маск, Барак Обама, Марк К’юбан та інші.

Шість переможців конкурсу зможуть взяти участь в SXSW 2022 за рахунок коштів USF і партнерів  та отримають змогу представити свій продукт у рамках українського офіційного експо-корнеру стартапів на SXSW 2022, що відбудеться у Остіні (Техас) з 11 до 20 березня 2022 року.

Детальніше: https://usf.com.ua/sxsw-2022/

Про SXSW 2022: https://www.sxsw.com/

 

The event is finished.

дата

Mar 11 - 20 2022
Expired!

Час

All Day

More Info

Read More

Location

Остін (Техас)

Location 2

Офлайн

Organizer

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»
REGISTER