Sсience&Business Demo Day

Sсience&Business Demo Day – це захід, на якому кожен охочий має змогу презентувати свій інноваційний проєкт наукового спрямування.

16 грудня 2021 року відбудеться Демо день для науковців, стартапів та підприємців на ранніх стадіях розвитку у галузі наукоємних інновацій та технологій.

Якщо Ви маєте амбітний інноваційний проєкт наукового спрямування, а Ваша мета – комерціалізувати Ваші ідеї та\або готові рішення, а також стати провідною компанією у вашій галузі,  тоді Sсience&Business Demo Day  саме для Вас!

Ми запрошуємо стартапи, науковців та підприємців з інноваційними ідеями та рішеннями, технологічними продуктами, модернізованими послугами або бізнес-моделями, які мають наукову складову та прагнуть отримати практичні навички презентації продукту перед інвесторами, поради від провідних експертів у ключових сферах діяльності стартапів щодо колаборації з бізнесом та комерціалізації своїх напрацювань, знайти партнерів та можливості підтримки.

Час: 09:30-16:00

Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (червоний корпус), м. Київ, вул. Володимирська, 60.

Реєстрація 

The event is finished.

дата

Dec 16 2021
Expired!

Час

09:30 - 16:00

More Info

Read More

Location

КНУ ім. Т. Г. Шевченка

Location 2

Online
USF

Organizer

USF
REGISTER