Сприйняття штучного інтелекту суспільством

Кількість повідомлень у масмедія про технології штучного інтелекту, їх застосування і впровадження, ризики та регулювання зросла за останні пару років у значній мірі. І якщо науковці, інженери та інші вузькі фахівці більш-менш розуміють реальні межі застосування та наслідки впровадження ШІ, то як щодо суспільства загалом?

Запрошуємо доєднатися до вебінару «(не)Сприйняття штучного інтелекту суспільством», на якому будуть представлені ранні результати соціологічного дослідження щодо сприймання цієї технології в Україні та світі. Ці результати будуть прокоментовані фахівцями, які безпосередньо займаються розвитком ШІ та вивчають його вплив на суспільні взаємовідносини.

Промовці вебінару:

  • Тимофій Брік, керівник напрямку соціологічних досліджень Київської школи економіки, займається дослідженнями релігії та мережевим аналізом, цікавиться темою сприйняття суспільних та технологічних інновацій.
  • Вікторія Алієва, соціологиня, менеджерка досліджень ІСАР Єднання. У сферу її наукових інтересів входить дослідження уявлень про технологічне майбутнє, організація наукової праці та інтелектуальне виробництво, а також критерії допустимості доказів у прийнятті рішень для вироблення політик.
  • Дмитро Мішкін, дослідник систем комп’ютерного зору в Чеському технічному університеті, консультант з питань штучного інтелекту.
  • Сергій Кандул, дослідник у галузі поведінкової економіки, співробітник інституту досліджень цифрових технологій університету Цюриха, учасник міждисциплінарної команди з вивчення ставлення до алгоритмів та штучного інтелекту.

Модерує вебінар Олексій Молчановський, керівник магістерської програми «Науки про дані» Українського Католицького Університету.

Дата та час проведення вебінару: 2 червня, 19:00 – 20:30 за київським часом.

Реєстрація за посиланням: https://www.eventbrite.co.uk/e/156671443505

The event is finished.

дата

Jun 02 2021
Expired!

Час

19:00 - 20:30

Location

Online

Organizer

Факультет прикладних наук УКУ
Реєстрація