Шлях у 12 років завдовжки: бізнес-принципи засновників Grammarly

► Тема: Шлях у 12 років завдовжки: бізнес-принципи засновників Grammarly

► Доповідачі: співзасновники Grammarly — Дмитро Лідер, Макс Литвин, Олексій Шевченко

► Буде цікаво: всім, хто хоче більше дізнатися про історію Grammarly і принципи, за якими будуються компанія і продукт. А також засновникам(-цям) власних стартапів та тим, хто мріє створити власні проєкти, CEO, керівникам(-цям) напрямків: Engineering, Product, Marketing, People та ін.

► Коли: четвер, 15 квітня о 18:30

► Де: онлайн

► Мова: українська/російська

► Реєстрація: https://bit.ly/3uaNhNr

Захід є безкоштовним для відвідувачів за умови обов’язкової реєстрації. Підтвердження участі та посилання на онлайн-трансляцію очікуйте з 8 квітня на електронну пошту, яку ви вказали у реєстраційній формі.

Якщо ви не отримали підтвердження реєстрації та лінк на подію до 12 квітня, будь ласка, напишіть нам на [email protected]

► Опис:

1 квітня — офіційний день народження компанії Grammarly. Її історія почалася 2009 року в Києві, коли троє українців — Максим Литвин, Олексій Шевченко та Дмитро Лідер — почали працювати над сервісом для вдосконалення комунікації англійською мовою. Сьогодні Grammarly — це понад 450 співробітників у трьох країнах, а онлайн-сервіс компанії щодня допомагає 30 мільйонам користувачів та понад 30 тисячам команд бізнес-клієнтів створювати ефективні та чіткі тексти англійською мовою.

У межах святкування 12-ї річниці Grammarly троє наших співзасновників проведуть відкриту зустріч зі спільнотою, де поговорять про шлях компанії та головні виклики, відповідальне використання технологій, побудову ціннісно орієнтованої культури та принципи, на яких ґрунтуються рішення в Grammarly.

Під час події буде можливість поставити свої запитання співзасновникам Grammarly.

Коротко про спікерів:

Дмитро Лідер — співзасновник і керівник напрямку мовних технологій Grammarly. Окрім фокусу на створенні унікальних наборів даних для NLP, Дмитро курує ініціативи соціального впливу Grammarly в Україні.

Олексій Шевченко — співзасновник та Product Lead Grammarly. Під його керівництвом — розробка продуктів та забезпечення належної уваги до кожного аспекту продукту під час втілення задуманого.

Макс Литвин — співзасновник та Head of Revenue Grammarly. Його зусилля сконцентровані на визначенні та розширенні нових ринкових можливостей для продуктового портфеля Grammarly.

Модератор зустрічі — Саша Марініч, Engineering Manager у Grammarly.

The event is finished.

дата

Apr 15 2021
Expired!

Час

18:30 - 20:00

Location

Online

Organizer

Grammarly
Реєстрація