Pitch Day Web Summit 2021

⚡️⚡️⚡️ Друзі, вже цієї середи, 22 вересня, відбудеться ще один потужний і унікальний Pitch Day стартапів для участі у WEB SUMMIT 2021 🤩 Команди стануть справжніми першопрохідцями, які і зображені на фотографії 👩‍🚀 Впевнено продовжуємо підкорювати міжнародний рівень 🌍

Побачимо 23 стартапи, з яких оберуть 10. Переможці отримають інноваційні ваучери та представлять свій продукт у рамках українського павільйону на найбільшій технологічній конференції в світі, що проходить у листопаді цього року в Лісабоні, Португалія 🇵🇹

Спостерігати за всім можна буде в онлайні, тому не пропустите 🎥 Ділимося посиланням на трансляцію: https://youtu.be/_rNwVAlapxg. Початок о 14:00. Будемо чекати 😊

А тепер давайте вивчати стартапи:

🎸 Auto BI. Сучасна система призначена для Automotive та дотичних сфер, яка дозволяє налаштувати процеси управління автопарком.
🎸 Djooky. Музична торгівельна платформа, яка надає артистам доступ до глобальної спільноти інвесторів, а інвесторам можливість торгувати новим класом активів.
🎸 Wantent. Інформаційна платформа на базі штучного інтелекту, що надає чітке розуміння аудиторії.
🎸 GIOS. Мобільний додаток для вивчення математики та розвитку критичного мислення школярів.
🎸 Jiffsy. Перша мобільна вітрина для модної електронної комерції.
🎸 nect WORLD. Приватне та безпечне місце в Інтернеті, яке дозволяє працювати з будь-якого місця. Продукт являє собою поєднання програмного та апаратного забезпечення, що дає можливість купувати тарифні плани та VPN підписки у 113+ країнах світу.
🎸 OrganizationGG. Платформа для геймерів та стрімерів, яка дозволяє заробляти взаємодіючи з фанами.
🎸 Gravitec. Сервіс автоматичної доставки персоналізованих повідомлень для медіа сайтів, малого та середнього бізнесу.
🎸 Zeely. Платформа для безкоштовного створення веб-сайту і просування бізнесу зі смартфону за допомогою штучного інтелекту.
🎸 Workee. Комплексне рішення для ведення приватного коучингового бізнесу онлайн.
🎸 Deputy. Digital-платформа, що автоматизує роботу депутатів та громадських приймалень зі зверненнями мешканців по всій Україні.
🎸 Postello. Сервіс зі створення тексту та зображень за допомогою штучного інтелекту, що дозволяє створювати якісний текст для соціальних мереж бізнесу.
🎸 BDiary. Мобільний асистент для ведення приватної практики в сфері краси.
🎸 Suplery. Інтегрує постачальників косметики зі своїми клієнтами, забезпечуючи автоматизоване управління замовленнями на основі фактичних запасів клієнтів та використання продуктів.
🎸 Dooozen. Онлайн-сервіс, покликаний звільнити від рутинної роботи та підвищити продуктивність усіх, хто активно працює з мережею LinkedIn.
🎸 SPOKK. «Страхування в смартфоні» з доступними продуктами мікрострахування та повним спектром послуг онлайн.
🎸 Projectium. Платформа, на якій засновники можуть створювати спільноти проектів, що об’єднують мрійників та діячів під дахом цифрової Силіконової долини.
🎸 Skyworker. “Tinder-like“ маркетплейс для ІТ найму.
🎸 Clasee. Платформа обміну знаннями для персоналізованого навчання.
🎸 FINMAP. Онлайн-сервіс для фінансового обліку в малому та мікро-бізнесі.
🎸 Gradual. Платформа для автоматизаціії тренінгу у продажах, що допомагає компаніям заробляти більше з постійним навчанням, навіть якщо у них немає на це ресурсів.
🎸 SoMo bot. Сервіс, який допомагає контролювати репутацію, відстежувати конкурентів та запобігати інформаційним атакам.
🎸 Carbominer. Допомагає тепличним виробникам перейти до більш ефективного та сталого садівництва за допомогою системи моніторингу мікроклімату та викиду CO2 з відкритого повітря.

✍️ Більше деталей та журі на нашому сайті: https://usf.com.ua/anons-zmagan-startapiv-dlya-uchasti-u-web-summit-2021/

The event is finished.

дата

Sep 22 2021
Expired!

Час

14:00 - 18:00

Location

Online
USF

Organizer

USF
Трансляція