Pitch Day #32

⚡️⚡️⚡️ Ми таки надихнулися ранковими новинами і вирішили провести свій власний Pitch Day під номером 32 🤩 Чудові новини, адже прийдешні свята хтось точно зустріне з грантом 💰 Подвійна насолода 🥰 Повертаємося в UNIT.City 🤖

📰 InVenture підтримає команди в якості нашого постійного медіапартнера, а це означає готуйте ваші пітч деки ще краще, адже їх будуть вивчати на шпальтах спеціалізованого ділового видання, присвяченого ринку інвестицій 💸

🎁 Харизма не має підкачати і в цей раз, адже UNIT.City, Unit School of Business і iHUB нагородять своїх обранців спеціальними подарунками за результатами презентацій.

📺 Традиційно всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому YouTube https://youtu.be/rccK-gPhOZE. Початок о 14:00. Чекаємо! 🤗

🎤 А от якщо серед вас є представники медіа можна акредитуватися, щоб потрапити на івент особисто і побачити презентації і стартапи на власні очі: https://bit.ly/3g2y2SH.

Виступатимуть 9 стартапів на стадії seed, які змагаються за гранти розміром 50 000 доларів кожен. То ж кого побачимо? 🤔

🎸 ComeBack Mobility. Розумні сенсори для милиць для допомоги у реабілітації після захворювань та ушкоджень нижніх кінцівок (Дніпро).
🎸 Silentbox. Звукоізоляційні офісні кабіни, які дозволяють підвищити ефективність роботи співробітників завдяки зниженню загального шуму в опен спейсі (Київ).
🎸 Phygital business card E-Card. Фізична бізнес-карта, заряджена цифровими інструментами для продажів та маркетингу. Все, що потрібно при знайомстві — в одному зручному рішенні (Київ).
🎸 Postello. Інструмент, який допомагає генерувати, управляти і редагувати контент для соціальних мереж за допомогою машинного навчання (Київ).
🎸 Pharminnotech. Створення hi-tech умов для розробки та індивідуального й дрібносерійного виготовлення в умовах аптеки косметичних засобів для закладів індустрії краси (Львів).
🎸 Lab24. Маркетплейс медичних лабораторних досліджень, який допомагає користувачам здавати аналізи вдома та найближчих локаціях і економити до 50% (Київ).
🎸 IBeauty. Автоматизована екосистема для б’юті сфери. Надає партнерам CRM систему для оптимізації та автоматизації роботи, маркетингову платформу та є модератором ринку (Київ).
🎸 Day: Motivation & Inspiration. Позитивні віджети для iOS, які допомагають щасливіше жити кожного дня (Харків).
🎸 HoldYou. Сервіс психологічної онлайн допомоги. Проект для людей, які хочуть отримати допомогу психолога коли та де завгодно, незалежно від точки на мапі (Київ).

✍️ Більше деталей про стартапи і конкурсна комісія на нашому сайті: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-32-ij-pitch-day/

The event is finished.

дата

Oct 13 2021
Expired!

Час

14:00 - 19:00

Location

UNIT.City
USF

Organizer

USF

Other Organizers

UNIT.City
Unit School of Business
iHUB
Трансляція