Pitch Day #27 / Third Generation

⚡️⚡️⚡️ Пітч кожного тижня? А чому б і ні 🤔 Поки молоді треба проводити що є сил 🙂 Друзі, раді повідомити, що у цю п’ятницю 11 червня відбудеться вже 27-ий Pitch Day! Ми повертаємося в рідну гавань UNIT.City 🤖

🎁 Наші партнери з подарунками з UNIT.City і iHUB не забарилися і у цей раз також приготували подарунки, тому команди — готуйте харизму 🥰

Традиційно всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому YouTube 📺 Посилання для перегляду: https://youtu.be/FDUs1hTjJJc. Початок о 14:00. Чекаємо! 🤗

🎤 А от якщо серед вас є представники медіа можна акредитуватися, щоб потрапити на івент особисто і побачити презентації і стартапи на власні очі: https://bit.ly/3g2y2SH.

Виступати будуть 12 стартапів на стадії pre-seed, які змагаються за гранти розміром 25 000 доларів кожен. Хто ж вони? 🧐

🌠 WAY. Додаток відстеження замовлень та їх маршрутів в реальному часі (Львів).
🌠 Avocado AI. B2B SaaS, який використовує математичні моделі для аналізу та пердбачення попиту на страви та формування оптимального замовлення інгредієнтів для закладу (Київ).
🌠 WalQlike. Мобільний додатку з самостійними екскурсіями містом для туристів та місцевих (Київ).
🌠 Monor. Інноваційні окуляри на 3D принтері з можливістю кастомізації та унікальною технологією кріплення дужок (Київ).
🌠 Workee. Комплексне рішення для ведення приватного коучингового бізнесу онлайн (Київ).
🌠 Pro.Sport Platform. Онлайн фітнес клуб (Київ).
🌠 MANNA. Інтерактивна медіа платформа для створення авторського 3D-анімаційного контенту, стрімінгу та соціальної взаємодії у VR середовищі (Київ).
🌠 БКТ. Триколісний електричний транспортний засіб в рамному герметичному кузові з опалювачем салону (Київ).
🌠 Advin. Система контролю наявності товару на полицях магазину фуд-рітейлу (Київ).
🌠 Energy Absorbing Breakwater. Повністю автономний пристрій для перетворення енергії морських хвиль в опріснення води та генерацію електроенергії (Дніпро).
🌠 4comfortshoes. Сервіс з примірки взуття он-лайн для рітейлів та виробників взуття. Базуючись на фото стоп покупця, наш сервіс визначає параметри та підбирає для них найбільш комфортне взуття (Київ).
🌠 Journey through the Solar System. Серія пізнавально – художніх книг із доповненою реальністю (AR), що висвітлює тему Сонячної системи та космосу в цілому (Київ).

✍️ Більше деталей про стартапи і конкурсна комісія на нашому сайті: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-27-ij-pitch-day/

The event is finished.

дата

Jun 11 2021
Expired!

Час

14:00 - 20:00

Location

UNIT.City
USF

Organizer

USF

Other Organizers

UNIT.City
iHUB
Трансляція