Pitch Day #25 / Third Generation

⚡️⚡️⚡️ Магія травневих свят не має меж, адже саме у цей чарівний місяць ми вперше за тривалий час повертаємося в довгоочікуваний офлайн 🧞 Друзі, раді повідомити, що у наступну п’ятницю 14 травня відбудеться 25-ий Pitch Day 🥳 Вже не онлайн, тому кількість тексту на слайдах можна починати зменшувати!

Як і минулого разу крім грантів очікується багато призів від наших партнерів з UNIT.City і iHUB, тому команди, вмикайте подвійну харизму 🥰 Побачимо хто зірве джекпот у цей раз 🎁

Традиційно всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому YouTube 📺 Посилання: https://youtu.be/_pUCpNMKvLY. Початок о 14:30. Чекаємо! 🤗

Цього разу виступати будуть 12 стартапів на стадії pre-seed, які змагаються за гранти розміром 25 000 доларів кожен. Хто ж вони? 🤔

🌠 elKYC. B2b SaaS, що допомагає верифікувати й онбордити клієнтів за лічені хвилини (Київ).
🌠 CASERS. Платформа інтерактивних навчальних кейсів. Допомагає авторам створювати інтерактивні симуляції для індивідуального навчання (Київ).
🌠 SANI. Рішення яке перетворює звичайну солону воду в екологічний і безпечний антисептик (Одеса).
🌠 Unlink VR. Бездротова система передачі даних на основі спрямованого лазерного випромінювання та відстеження рухів, що забезпечує безперервну та безкомпромісну по якості зображення сесію та VR досвід (Київ).
🌠 Wonderway. Тревел додаток, який допомагає подорожуючим швидко та якісно планувати свою подорож, або ж не готувати план подорожі взагалі (Київ).
🌠 Lawyerd! Повністю автоматизований процес захисту прав інтелектуальної власності в Інтернеті (Харків).
🌠 Zirity. Технологія віртуальної примірки для рітейлерів оптики, що продають окуляри онлайн (Київ).
🌠 craftit.online. Проект, призначений для розміщення і популяризації різних виробів в стилі DIY (Харьков).
🌠 Svidomo. Прозора платформа для поєднання інвесторів та позичальників з використанням розподіленої відповідальності для контролю ризиків. Платформа дає можливість людям з будь-якими потребами і накопиченнями свідомо інвестувати та брати позики (Київ).
🌠 12Climb. Інтерактивний скеледром з тисячами трас, що керується смартфоном, а також додаток з можливістю відстежувати свої тренування (Киев).
🌠 AutoFinance. Маркетплейс, який пов’язує покупців транспортних засобів з автодилерами, банками та лізинговими компаніями (Київ).
🌠 RE:zume. ПЗ у сфері HR-технології для швидкого та якісного пошуку роботи (Київ).

✍️ Більше деталей про стартапи і конкурсна комісія на нашому сайті: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-25-ij-pitch-day/

The event is finished.

дата

May 14 2021
Expired!

Час

14:30 - 20:00

Location

UNIT.City
USF

Organizer

USF

Other Organizers

UNIT.City
iHUB
Lift99 Kyiv Hub
Трансляція