Pitch Day #24 / Third Generation

⚡️⚡️⚡️ Календар івентів для стартаперів звичайно за розкладом, та все ж йому бракувало головної події цього тижня 😎 Друзі, раді повідомити, що у п’ятницю 16 квітня відбудеться 24-ий Pitch Day 🥳 Все ще онлайн, тому кількість тексту на слайдах продовжить зростати.

Як і минулого разу очікується справжній ріг достатку, адже крім грантів три наших партнери з Lift99 Kyiv Hub, UNIT.City і iHUB підготували багато подарунків учасникам! 🥰 Побачимо хто зірве джекпот у цей раз 🎁

Традиційно всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому YouTube 📺 Шукай лінк на трансляцію праворуч. Початок о 14:00. Чекаємо! 🤗

Цього разу виступати будуть одразу 13 стартапів на стадії pre-seed, які змагаються за гранти розміром 25 000 доларів кожен. То хто ж вони? 🤔

🌠 Bank of Memories. Сервіс для збереження і передачі цифрових даних, родинних архівів і спогадів майбутнім поколінням за допомогою блокчейну (Київ).

🌠 Librarius. Мобільний додаток для підбору, купівлі, оренди та безкоштовного читання літератури в електронному та аудіо форматах (Київ).

🌠 Supplio. Інтегрує постачальників косметики зі своїми клієнтами (салони краси, аптеки, магазини), забезпечуючи автоматизоване управління замовленнями на основі фактичних запасів клієнтів та використання продуктів (Київ).

🌠 Auto BI. Сучасна система призначена для Automotive та дотичних сфер, яка дозволяє налаштувати процеси управління автопарком (Київ, Львів).

🌠 AGRO BI. Business intelligence платформа для управління ризиками та збільшення врожайності для агробізнесу за допомогою машинного навчання. Платформа надає чітку інформацію про сходи рослин та наявність бур’янів на основі високоточної зйомки з дрона за допомогою власних нейронних мереж та алгоритму оптимізації збору даних (Київ).

🌠 Energy complex: development and exploitation. Комплексне вирішення питання управління відходами від сортування до повної утилізації всіх залишків побутових відходів, основою якого є енергетична газифікація відходів (Калуш).

🌠 Drivers Help. Сервіс-платформа підтримки та допомоги у дорозі 24/7 за допомогою телефону. Одним натиском кнопки водій зможе отримати підтримку і допомогу від водіїв і сервісів-партнерів (Одесса).

🌠 GeronCore — a living heart. Нове поколінням кардіо імплантів для дітей з вродженими вадами серця (Київ).

🌠 Finanz AI. SaaS-сервіс, який автоматизує фінанси стартапів, замінює фінансових менеджерів та економить від 5-10Х часу та коштів (Київ).

🌠 Artera. Ручка-маркер, що може писати або малювати будь-яким кольором (Київ).

🌠 Erudito. Мобільний додаток, який дозволяє дітям 8-10 років вивчати шкільні предмети в ігровому форматі , а ще отримувати знання для сучасних професій (Харків).

🌠 Ademrius. Веб платформа, що дозволяє автоматизувати роботу медичних установ, через впровадження онлайн запису на прийом до лікаря та ведення електронної історії хвороби пацієнта (Львів).

🌠 Harmix. Інтелектуальний сервіс, яка автоматично підбирає потрібну музику для вашого відео за лічені секунди (Київ).

✍️ Більше деталей про стартапи і конкурсна комісія на нашому сайті: https://bit.ly/3tczXYU

The event is finished.

дата

Apr 16 2021
Expired!

Час

14:00 - 20:00

Location

Online
USF

Organizer

USF

Other Organizers

Lift99 Kyiv Hub
iHUB Powered by NUMА
UNIT.City
Трансляція