Pitch Day #22 / Third Generation

⚡️⚡️⚡️ Весна прийшла – пітчити будемо! 🤩 Стартапи розквітають немов квіточки і ми раді повідомити, що вже у цю п‘ятницю відбудеться 22-ий Pitch Day 🥳 Вперше за тривалий час повертаємося в офлайн разом з партнером iHUB для традиційної зустрічі в UNIT.City ☄️ Нарешті 🥰

Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання для перегляду опублікуємо на фейсбук-сторінці і телеграмі у день проведення пітчу 📡 Початок о 14:00.

📷 А якщо ви представляєте медіа можна акредитуватися за цим лінком: https://bit.ly/303heSF

Чекаємо! 🤗

Цього разу виступають 12 стартапів на етапі pre-seed, які змагаються за гранти розміром 25 000 доларів кожен. Хто ж вони? 🤔

⭐️ EcoTyre. Концепт модульних ліній для переробки шин, «завод на колесах». Рішення компанії дозволяє виробляти цінну сировину з відпрацьованих шин для повторного використання у виробництві нових шин,будівництві доріг, технічних гумових виробів.

⭐️ Biobetter. Віртуальний помічник, який надає рекомендації на основі аналізів крові та дозволяє вам збільшити продуктивність, уповільнити процес старіння та запобігти хворобам.

⭐️ Checki. Розумний сервіс електронних чеків. Покупцям можна забути про чекову стрічку на касах та зберіганні її в кишенях. Бізнес зможе позбутися витрат на папір і фіскальні реєстратори, при цьому отримає додатковий маркетинговий інструмент.

⭐️ Workee. Спрощує віддалену роботу завдяки автоматизації на основі машинного навчання. Дозволяє керувати особистим днем за допомогою календаря, нотаток і нагадувань, інтегрованих один з одним.

⭐️ HoldYou. Сервіс психологічної онлайн допомоги. Проект для людей, які хочуть отримати допомогу психолога коли та де завгодно, незалежно від точки на мапі.

⭐️ Mobiform. Платформа для виробництва меблів на замовлення. Об’єднує покупців, продавців і виробників меблів по всьому світу, автоматизує маркетинг і виробництво, та робить кастомні меблі на 20% дешевшими, за 1 тиждень, та з можливістю будувати собі меблі власноруч за допомогою онлайн VR конструктору.

⭐️ Symptomatical. Платформа, яка допомагає організаціям слідкувати за здоров’ям колективу (працівників, школярів) та планувати безперебійну роботу бізнесу чи навчального процесу попереджуючи спалахи інфекційних захворювань.

⭐️ VR Inn. Розробляє VR тренінги, для навчання співробітників корпорацій. Мета – замінити відео, паперові та наставницькі навчання на навчання в віртуальній реальності які ефективні на 90%.

⭐️ CleanOK. Онлайн сервіс миттєвого підбору і бронювання автомийки. Додаток-платформа для автомийок, які бажають підвищити прибуток та клієнтів, які не хочуть стояти в чергах і витрачати час на дзвінки.

⭐️ JURDEP. Розумний робочий простір для юристів, який допомагає організовувати ефективну, максимально продуктивну та результативну роботу як індивідуальних користувачів так і юридичних команд будь-якого розміру.

⭐️ V-Art. ArtTech стартап, онлайн платформа для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва.

⭐️ My1stJob. Молодіжний job-ресурс, де кандидати та компанії миттєво знаходять один одного за цільовими Soft Skills, системою фільтрів та співставлень.

Більше деталей і конкурсна комісія на нашому сайті: https://bit.ly/3sufRZo

The event is finished.

дата

Mar 05 2021
Expired!

Час

14:00 - 19:00

Cost

Free

More Info

Деталі

Location

UNIT.City

Organizer

USF разом з iHUB powered by NUMA
Деталі