Pitch Day #21

Наближається третє покоління стартапів, які дебютують вже наступного тижня! Друзі, раді повідомити, що 5 лютого відбудеться 21-ий Pitch Day 🤩🎙 Перший лютий так би мовити 😼
 
У цей раз очікується справжній ріг достатку, адже одразу три наших партнери (так багато в один пітч ще не було) з Lift99 Kyiv Hub, iHUB та Unit School of Business підготували багато подарунків учасникам! 🥰 Комусь точно пощастить 🙂
 
Традиційно усі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання на трансляцію як завжди опублікуємо на нашій фейсбук-сторінці і телеграмі у день проведення пітчу 📡 Початок о 14:00. Чекаємо! 😊
 
Цього разу виступати будуть 10 стартапів на стадії seed, які змагаються за грант розміром 50 000 доларів кожен. То хто ж вони? 🤔
 
⭐️ Linkaddin. B2B SaaS сервіс, який допомагає компаніям залучати клієнтів через соціальну мережу Linkedin на повному автопілоті з застосуванням технологій штучного інтелекту.
⭐️ Dots Platform. Хмарна технологічна платформа, що дозволяє запустити професійний сервіс доставки їжі за 2 тижні.
⭐️ Advin. Система контролю наявності товару на полиці магазину фуд-ритейлу, що приносить додатковий дохід за рахунок підвищення обертовості товару на полиці, методом контролю всієї її глибини, в тому числі і для сипучих товарів.
⭐️ EqMan. SaaS рішення для малого та середнього бізнесу, яке дозволяє вести облік активів підприємств не тільки на складі, а й за його межами, на віддалених локаціях.
⭐️ Bot4Shop. Хмарний сервіс для підприємців, який дозволяє продавати товари та послуги у месенджері Telegram за допомогою власного бот-магазину.
⭐️ Global Innovative Online School. Мобільний додаток для вивчення математики та розвитку критичного мислення школярів. EdTech рішення, що базується на технологіях AІ та machine learning і робить процес навчання більш гнучким та адаптивним.
⭐️ Verum.ERP. B2B онлайн-сервіс для ефективного контролю якості матеріалів та виконання будівельних робіт на великих об’єктах.
⭐️ Zernovoz.ua. Сервіс для пошуку транспорту та управління перевезеннями в аграрній сфері. Дозволяє сільгоспвиробникам та зерновим трейдерам організувати роботу з партнерами перевізниками та, в разі необхідності, знайти вільний транспорт поблизу.
⭐️ Tradomatic. №1 агро маркетплейс України. Ми допомагаємо фермерам заробляти більше, а витрачати менше. Трейдоматік об’єднує усіх гравців аграрного ринку у єдиному простому боті у Вайбер і Телеграм.
⭐️ Justo. Сервіс автоматизації прийому замовлень через інтерактивне меню для ресторанів, готелів та готельно-ресторанних комплексів. Цінність сервісу для клієнта полягає у скороченні витрат на паперове меню, зменшення кількості персоналу для обслуговування, збільшення швидкості обслуговування, збільшення даних про відвідувачів закладу клієнта.
 
Більше деталей про стартапи і конкурсна комісія на нашому сайті: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-21-ij-pitch-day/

The event is finished.

дата

Feb 05 2021
Expired!

Час

14:00 - 19:00

Cost

Free

Location

Online
USF

Organizer

USF
Трансляція