Pitch Day #20 // Second Anniversary

⚡⚡⚡ У п’ятницю обіцяють хуртовини та морозець, якого ще не бачив світ, але на першому пітчі 2021 року температура не дасть змерзнути нікому ❄️❄️❄️ Друзі, раді повідомити, що 15 січня відбудеться двадцятий Pitch Day 🤩🎙 Наш другий ювілейний! 😼
Крім грантів буде ще дещо. Наш партнер Lift99 Kyiv Hub підготував для учасників спеціальні подарунки, про які Інна Шилова, менеджер з ком’юніті та івентів, особисто оголосить за результатами виступів. Комусь гарантовано пощастить 🙂
Традиційно усі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання на трансляцію як завжди опублікуємо на нашій фейсбук-сторінці (і телеграмі) у день проведення пітчу 📡 Початок о 14:00. Чекаємо! 😊
Цього разу виступати будуть 13 стартапів. Серед них 11 на етапі pre-seed, які змагаються за грант у 25 000 доларів кожен. А ось останні два незвичні, адже вперше на нашій пітч-сцені ми побачимо конкурсантів ініціативи EUREKA Globalstars, про яку можна детально дізнатися з нашого релізу (лінк нижче). То хто ж вони? 🤔
🔥 Native. Платформа для вивчення іноземних мов що дає багато реалістичної практики з реальним викладачем за ціною групи.
🔥 obimy. Сервіс та додаток для невербальної комунікації.
🔥 Gremly. Всі послуги в одному додатку. Простий вибір найкращої компанії-виконавця. Швидке замовлення у кілька кліків.
🔥 Checki. Розумний сервіс електронних чеків. Покупцям можна забути про чекову стрічку на касах та зберіганні її в кишенях. Бізнес зможе позбутися витрат на папір і фіскальні реєстратори, при цьому отримає додатковий маркетинговий інструмент.
🔥 RichMe. Віртуальний помічник, який допоможе інвесторам-початківцям з плануванням, вибором стратегії і підбором фінансових інструментів, а також буде супроводжувати їх на всьому шляху до виконання цілей.
🔥 ComeBackMobility. Розумні сенсори для милиць для контролю навантаження після захворювань та ушкоджень нижніх кінцівок.
🔥 Noplag Ukraine. Сервіс виявлення плагіату та ресурси для академічного письма.
🔥 MindSelf. Мобільний інструмент психологічної самопомочі для побудови стресостійкості, підвищення ментального здоров’я та усвідомленості, покращення уваги.
🔥 LineBar. Мультифункціональна технологія будівельного 3D друку, яка дозволяє будувати елементи будівель декількома матеріалами одночасно та безпосередньо на будівельному майданчику.
🔥 OSBB Online. Комплексне рішення для управління багатоквартирними будинками та комфортного життя мешканців.
🔥 Spexfy. Сервіс, який ефективно вирішує питання розробки технічного завдання проекту.
🌎 EcoTyre. Розробка повної системи моніторингу поводження з відходами на основі спостереження за Землею. Послуга включатиме інструмент штучного інтелекту AI для виявлення незаконних звалищ на супутникових знімках у великих районах, а також інструмент для моніторингу впливу на довкілля та розвитку звалища з часом для виявлення небезпек та оцінки мінімізації його впливу на навколишнє середовище.
🌎 Досягнення сталого життя за допомогою наскрізного відстеження енергії на блокчейні. Децентралізована енергетична мережа, яка дозволяє власникам нерухомості відстежувати, автоматизувати та враховувати свої цілі щодо енергетичної стійкості, продавати чисту енергію своїм орендарям та експлуатувати вуглецево нейтральні зарядні станції.
Більше деталей і конкурсна комісія на нашому сайті: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-dvadcyatij-pitch-day/

The event is finished.

дата

Jan 15 2021
Expired!

Час

14:00 - 19:00

Cost

Free

Location

Online
USF

Organizer

USF
Трансляція