Pitch Day #16

Стартапи – загальний збір! Наша онлайн сцена знову готова заслуховувати новітні українські проєкти від команд Друзі, раді повідомити, що вже у цю п’ятницю 13 листопада відбудеться шістнадцятий Pitch Day 🤩 Так-так. У п’ятницю. Тринадцятого. Ми не забобонні, якщо що 😑 Так чи інакше для когось вона точно буде виграшною 🙂

Вперше на наших пітчах з’явиться co-host – Lift99 Kyiv Hub, за що окрема подяка 🤝 Тепер презентації стартапів побачать ще більше зацікавлених!

Традиційно усі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією прямо зі своїх тепленьких офісів або ліжечок на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання на трансляцію як завжди опублікуємо на нашій фейсбук-сторінці (і телеграмі) у день проведення пітчу 📡 Початок о 14:00. Чекаємо! 🤗

І цього разу виступати будуть 10 стартапів на етапі seed, які змагаються за грант у 50 000 доларів кожен. Хто ж вони? 🤔

⭐️ QRWaiter. Сервіс онлайн замовлень для закладів харчування.

⭐️ FTB Fans Teams Brands. Веб сервіс для стадіонів.

⭐️ YAMPOS. Система автоматизації бьюті бізнесу та програмне РРО.

⭐️ Cotano. Рішення для підвищення конверсії продажів польових продавців за рахунок автоматизації і гейміфікації.

⭐️ Кнопка. Нова система виклику медсестер та комунікаціі для медичного персоналу між собою. Система контролює швидкість надання допомоги та гарантує її доставку пацієнтам. Сервіс зменшує кількість фізичного навантаження на медсестер та суттєво зменшує конфлікти між медсестрами та пацієнтами. Сервіс надає керівництву лікарень важливу статистику про швидкість надання допомоги та кількість викликів.

⭐️ Lawyerd! Повністю автоматизований захист прав інтелектуальної власності в Інтернеті.

⭐️ Gloice. Платформа для спілкування та взаємодії з місцевими спільнотами за принципом геолокації. Користувачі можуть спілкуватися із людьми навколо, ставити запитання та отримувати якісну місцеву інформацію. Бізнеси у свою чергу можуть чітко таргетуватися на певні території та продавати свої товари тим, хто має у них потребу.

⭐️ Checki. Розумний сервіс електронних чеків. Покупцям можна забути про чекову стрічку на касах та зберіганні її в кишенях. Бізнес зможе позбутися витрат на папір і фіскальні реєстратори, при цьому отримає додатковий маркетинговий інструмент.

⭐️ Vitrager.com. “Booking.com” для віконної галузі.

⭐️ HackenAI. Мобiльний додаток для особистої кібербезпеки. ХакенАІ поєднує в собі найбільш необхідні засоби кібербезпеки, такі як парольний менеджер, моніторинг скомпроментованих аккаунтів, двохфакторна аутентифікація, ВПН, захищене хранилище, антифішинг та багато іншого. Інтерактивні навчальні модулі, нагороди, предмети колекціонування мотивуватимуть користувачів більш відповідально відноситись до своєї особистої кібербезпеки та навчатимуть їх найкращих практик, щоб уникнути майбутніх проблем.

Більше деталей і конкурсна комісія на нашому сайті: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-shist…/

p.s. Спойлер для тих, хто подолав увесь текст. В нас буде аж три пітчі в цьому місяці! Наступний планується 27 листопада теж онлайн і там побачимо вже pre-seed 😮

The event is finished.

дата

Nov 13 2020
Expired!

Час

14:00 - 19:00

Cost

Free

Location

Online

Organizer

USF разом з Lift99 Kyiv Hub
Трансляція