Pitch Day #14

А от і екватор осені минув 🍂🍁 Та традиція виступати на сцені ще залишається 🤩 Поки що. Сподіваємося, що і наступні команди зможуть відчути її в майбутньому через самі знаєте кого. Та ближче до справи – раді повідомити, що вже 23 жовтня відбудеться чотирнадцятий Pitch Day 🥳 Зустрінемося в як завжди інновативному та гарному UNIT.City ☄️

Карантин посилюється, а разом з ним і наша підготовка 💊 Кількість учасників та гостей скоротили одразу вдвічі. Майже нікого не запрошуємо. От так 🙄

Але всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією прямо зі своїх тепленьких офісів або ліжечок на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання на трансляцію як завжди опублікуємо на нашій фейсбук-сторінці (і телеграмі) у день проведення пітчу 📡 Початок о 13:00. Чекаємо! 🤗

Цього разу виступати будуть 12 стартапів на етапі pre-seed. Хто ж вони? 🤔

⭐️ Освітня платформа НульОдин. Освітня платформа (маркетплейс освітніх курсів) для ефективного дистанційного навчання, де зустрічаються експерти здатні навчити своєї теми та студенти які прагнуть споживати якісний освітній контент користуючись смарт-інструментами платформи.

⭐️ Welp. Онлайн платформа для peer-2-peer кредитування. Ми поєднуємо в одному місці людей, яким потрібні гроші та людей які можуть позичити певну сумму, отримавши прибуток.

⭐️ Muscreators. Онлайн сервіс для ефективного та масштабного промоушену артиста. Надає готові рішення для ефективних промо кампаній на світові та локальні ринки. Muscreators – надійний міст між артистом та фаном через media канали по всьому світу.

⭐️ Smart Way. Сервіс для міжнародних перевезень. Мобільний додаток для: водія, перевізника, відправника/отримувача товару, з метою швидкого проходження кордону, замовлення онлайн митних послуг та отримання корисних сервісів в дорозі. Мобільний додаток для для простої взаємодії з митницею на кордоні.

⭐️ Agro247. Маркетплейс для фермерів та покупців продуктових товарів.

⭐️ iceFood. Заморожені ready-to-eat здорові та корисні перші страви, другі страви, десерти, смузі та хелсі боули, на приготування яких достатньо 3-5 хв.

⭐️ Impulsar – программное обеспечение для людей с ментальными расстройствами Програмне забезпечення Impulsar може “зазирнути в майбутнє” і врятувати життя. Impulsar допомагає контролювати і аналізувати стан людей з аутизмом та деменцією, і заздалегідь сповіщає людей з епілепсією про ймовірність розвитку кризового стану.

⭐️ TUT. Онлайн платформа для співпраці між бізнесом та ОСББ через вбудовану програму лояльності та кешбеків.

⭐️ LiVi. Програмне забезпечення, відеоредактор для створення інтерактивного відео.

⭐️ RE-leaf PAPER. Крафтовий папір, який виготовлений за технологією RE-leaf, на основі волокнистої маси із опалого листя.

⭐️ OSBB Online. WEB платформа та мобільний додаток, для керування багатоповерховими будинками.

⭐️ OrgMyEvents. Платформа для організації подій і бронювання виконавців.

Більше деталей і конкурсна комісія на нашому сайті: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-chotirnadcyatij-pitch-day/

The event is finished.

дата

Oct 23 2020
Expired!

Час

13:00 - 19:00

Cost

Free

Location

UNIT.City
USF

Organizer

USF
Трансляція