Pitch Day #13

Минув лише тиждень, а ми вже готові! 🤩 Раді повідомити, що 3 жовтня відбудеться тринадцятий Pitch Day!  Наш перший суботній пітч! І поки-що найранковіший. Такого ще не було 🐳 Цього разу ми побачимо.. і ні, не вгадали. Десять команд 🙂 Без символізму, та впевнені, що ця епоха ще повернеться 😉 Мабуть. Зустрінемося традиційно у UNIT.City ☄️

Карантин ще досі є і ми як завжди ретельно підготувалися та врахували усі протиепідемічні заходи 💊 Кількість місць обмежена, тому відвідувачів і у цей раз не буде, але якщо ви представник преси можна акредитуватися за цим лінком:

https://docs.google.com/forms/d/1nwfpxxTWmuGnLRTA4XaLsXc3zKU4Ygjtwp0gqWkysHo/edit

Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання на трансляцію як завжди опублікуємо на нашій фейсбук-сторінці і телеграмі у день проведення пітчу 📡 А ось початок буде раненько, о 12:00. Чекаємо! 🤗

Виступати будуть десять стартапів на етапі seed. Хто ж вони? 🤔

⭐️ Erudito. Мобільний додаток, який перетворює навчання у молодшій школі на гру.
⭐️ WheelKinetic. Революційний компактний скутер для міста. Ваш персональний помічник, який завжди можна взяти з собою, і скористатися ним саме тоді коли він потрібен.
⭐️ MAFIN. Інструмент контролю і масштабування для малого і середнього бізнесу в який включені всі необхідні функції з управління бізнесом.
⭐️ Esper Bionics. Esper Bionics розробляє біонічний протез руки нового покоління та хмарну платформу як сервіс, що навчає протези звичкам користувача, покращуючи керування.
⭐️ ApiWay.ai. Платформа-маркетплейс софтів, де ви можете обрати софт, а потім безкоштовно налаштувати безліч інтеграцій між цими хмарними софтами без програміста, в два кліка.
⭐️ Outloud.ai. Платформа, що дозволяє компаніям в сфері гостинності автоматизувати голосові комунікації з клієнтами використовуючи штучний інтелект.
⭐️ Reelly.io. Digital платформа, що допомагає знайти ефективного та відповідального ріелтора, під свої цілі в будь якій точці світу. Бізнес модель – market network.
⭐️ IGnation. Веб-додаток для органічного розвитку та монетизації профайлів в соціальних мережах. Реєструйтесь за цим QR кодом, відмітьте пости в Інстаграм (в IG Profile) і відчуйте еффект нашої платформи своему аккаунті.
⭐️ xOffice. Технологічна платформа (PropTech маркетплейс) для прямої оренди офісної нерухомості, що керує процесом оренди та купівлі від заявки до угоди. Завдяки сучасній технології безпечного обміну контактами, ми надаємо можливість орендарям напряму взаємодіяти з власниками приміщень, швидко обирати приміщення та легко входити в процес оренди.
⭐️ MeteoControl AI. Іншур тек компанія, яка допомагає аграріям та іншому бізнесу страхувати погодні умови за допомогою супутникових метеоданих.

The event is finished.

дата

Oct 03 2020
Expired!

Час

12:00 - 17:30

Cost

Free

Location

UNIT.City
USF

Organizer

USF
Трансляція