Pitch Day #12

За всю нашу історію таке тільки вдруге! Раді повідомити, що 25 вересня відбудеться дванадцятий Pitch Day 🥳 І цього разу побачимо аж 12 команд! Знову співпадіння? 🤔 Впевнені, що так. Ще не рекорд, та побачимо, що буде на тринадцятому 😬 Зустрінемося традиційно у UNIT.City ☄️

Карантин ще досі є і ми як завжди ретельно підготувалися та врахували усі протиепідемічні заходи 💊 Кількість місць обмежена, тому відвідувачів і у цей раз не буде, але якщо ви представник преси можна акредитуватися за цим лінком:

https://docs.google.com/forms/d/1nwfpxxTWmuGnLRTA4XaLsXc3zKU4Ygjtwp0gqWkysHo/edit

Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання на трансляцію буде опубліковане на нашій фейсбук-сторінці у день проведення пітчу 📡 А ось початок не як завжди, а на пів години раніше, о 13:30. Чекаємо! 🤗

Цього разу ми побачимо дванадцять стартапів на етапі pre-seed. Давненько не було pre-seed! Хто ж вони? 🤔

⭐️ SPOKK. «Страхування в смартфоні» з доступними продуктами мікрострахування та повним спектром послуг онлайн. Користувачі можуть придбати поліс у декілька кліків, подати заяву на збиток онлайн, дізнатися рішення за страховим випадком майже миттєво та отримати відшкодування безпосередньо на свою платіжну карту.

⭐️ IBeauty. Онлайн сервіс бронювання послуг в сфері краси та косметології, в веб версії та мобільному додатку на платформах IOS та Android.

⭐️ Advisera. Рішення для отримання засновниками стартапів бізнес-консультацій від міжнародних експертів.

⭐️ ЛІКЕЙ. Інноваційна освітня платформа для зручного обміну знаннями.

⭐️ ZooZy. “Все в одному” додаток для любителів домашніх тварин.

⭐️ Abrakadabra. Сервіс зі створення тексту та зображень за допомогою штучного інтелекту, що дозволяє створювати якісний текст для соціальних мереж бізнесу.

⭐️ Djooky. Музична торгівельна платформа, яка надає артистам доступ до глобальної спільноти інвесторів, а інвесторам можливість торгувати новим класом активів. Це міст між музичним та фінансовим світом.

⭐️ Organization.GG. Платформа для геймерів та стрімерів, яка дозволяє заробляти взаємодіючи з фанами.

⭐️ Next Generation. Платформа для проведення виставок та форумів у віртуальній реальності.

⭐️ Rechild. Мобільний додаток для мільйонів батьків з усього світу для зручного та надійного збереження записів із найяскравішими моментами життя дітей – перших слів, перших кроків, зростання і дозвілля. Із Rechild всі записи будуть знаходитись в одному місці, зручно категоризовані та синхронізовані в межах профілю однієї родини. Батьки можуть більше не турбуватися, що фото, відео та аудіо дітей з часом зникнуть або загубляться – Rechild надійно збереже їх на хмарних сховищах. Додаток робить життя батьків комфортнішим і економить їх час завдяки елементам машинного навчання: автоматизація тегування записів, визначення дитини на записі, сортування за віком дитини і локацією, автоматичний шеринг у межах сім’ї.

⭐️ VAR Energy. Підтримка електромереж за допомогою розподіленої енергетики.

⭐️ Portal. Платформа оптимізації операційного менеджменту для команд, що працюють віддалено.

Більше деталей на нашому сайті: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-dvanadcyatij-pitch-day/

The event is finished.

дата

Sep 25 2020
Expired!

Час

13:30 - 19:30

Cost

Free

Location

UNIT.City
USF

Organizer

USF
Трансляція