Pitch Day #11

Нова декада пітчів розпочнеться вже у цю п’ятницю! Раді повідомити, що 11 вересня відбудеться одинадцятий Pitch Day! І цього разу побачимо аж 11 команд! Співпадіння? 🤔 Не думаємо 👀 Зустрінемося традиційно у UNIT.City ☄️

Карантин ще досі є і ми як завжди ретельно підготувалися та врахували усі протиепідемічні заходи 💊 Кількість місць обмежена, тому відвідувачів і у цей раз не буде, але якщо ви представник преси можна акредитуватися за цим лінком:

https://docs.google.com/forms/d/1nwfpxxTWmuGnLRTA4XaLsXc3zKU4Ygjtwp0gqWkysHo/edit

Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання на трансляцію буде опубліковане на нашій фейсбук-сторінці у день проведення пітчу 📡 А ось початок не як завжди, а на годину раніше, о 13:00. Чекаємо! 🤗

Цього разу ми побачимо одинадцять стартапів на етапі seed. Хто ж вони? 🤔

☄️ ALTER ECO EVChargingStations. Створення мережі якісних зарядних станцій для електромобілів «АЛЬТЕР ЕКО ЕЗС» та операторського сервісу мобільної системи керування зарядом «SmartPower 4U» на базі вітчизняного виробництва.
☄️ МійКлас. Електронна шкільна платформа ХХI столiття для формування «Нової української школи». Містить освітні матеріали згідно шкільної програми України з української мови, математики, алгебри, геометрії, хімії та інших предметів.
☄️ КОНСУЛЬТАНТ. Технологічна онлайн платформа (маркетплейс), яка дає можливість для будь-кого з допомогою мобільного додатку отримати онлайн консультацію з юридичних та бухгалтерських питань, а також отримати контактну інформацію про фахового спеціаліста з метою вирішення конкретного завдання. Разом з тим, можливість для юристів, адвокатів, бухгалтерів, аудиторів, нотаріусів, приватних виконавців, патентних повірених, арбітражних керуючих та інших фахівців надавати онлайн консультаційні послуги, а також отримувати потенційних клієнтів.
☄️ Артеріальна осцилографія. Розроблена авторами методика аналізу пульсацій під час вимірювання артеріального тиску для оцінки рівня: адаптаційних можливостей серцево-судинної системи; психоемоційного стресу; порушення ритмічності серцевих скорочень; стану функціонування міокардіально-гемодинамічного гомеостазу, рівеня регуляції і управління станом серцево-судинної системи, активністю та взаємодією різних ланок нервової системи; експертна система для диференціальної діагностики ризиків серцевих, легеневих, психічних, COVID-19 захворювань. Данні бездротово передаються на веб додаток через мобільний або ПК, в залежності від фаху відображається інформація у робочому кабінеті користувача. Полягає у використанні існуючих, при необхідності модернізації, виробництва нових модифікацій вимірювачів тиску.
☄️ Provizio. Тонометр для вимiрювання внутрiшньочного тиску у хворих на глаукому, в домашнiх умовах, з бездротовою передачею данних у режимi реального часу. Програмне забезпечення Provizio у виглядi двох мобiльних додаткiв для лiкаря та окремо для пацiєнта в режимі реального часу сповіщає лікаря про зміни тиску та інформує його про наявні варіанти зміни лікування.
☄️ LookSize. Сервіс для визначення розміру без примірки в інтернет магазинах одягу та взуття, який працює у вигляді віджету і збільшує конверсію на 270% і зменшує повернення на 28%.
☄️ HackenProof. SaaS платформа для організації баг баунті програм та координації вразливостей. Шляхом залучення спільноти етичних хакерів та автоматизації бізнес-процесів ми розробляємо максимально ефективну платформу для координації виявлення вразливостей в ІТ продуктах на стороні клієнтів.
☄️ Highers. Маркетингова мережа каналів у соціальних мережах для поширення кар’єрних пропозицій серед студентів українських вишів. Ми вже маємо більше 160К охоплення серед 40+ київських університетів та продовжуємо активно зростати. Серед наших партнерів Cisco, ProCredit Bank, P&G, Jooble і багато інших компаній.
☄️ Dialik. Мобільний додаток, який допомагає попередити небезпечні ускладнення високого артеріального тиску.
☄️ Agrolabs. В Agrolabs ми допомогаємо теплицям збільшити урожай та ефективність використовуючи IIoT сенсори та предиктивну аналітику.
☄️ Wizzylab. Конструктор онлайн шкіл, який дозволяє викладачам швидко створювати сайт онлайн школи і кабінет студента з прийомом платежів та усім необхідним функціоналом за 5 хвилин без технічних знань. Це як wix для освіти.

The event is finished.

дата

Sep 11 2020
Expired!

Час

13:00 - 19:00

Cost

Free

Location

UNIT.City
USF

Organizer

USF
Трансляція