Онлайн-зустріч «DEVCHATA. Тут дівчата говорять про IT»

Разом із нашою Front-end розробницею Катею Заховайко ми запускаємо новий проєкт — DEVCHATA. Це серія онлайн-зустрічей, під час яких дівчата з різних компаній будуть говорити про IT, ділитись своїм професійним та особистим досвідом.

Ми створюємо відкриту платформу для розмови, під час якої можна буде поглибитись у технічні теми, разом із тим пропрацювати страхи та сумніви, познайомитись з колегами, зрозуміти як рости в індустрії без зайвих стресів та стереотипів. 💜

👉Перша зустріч відбудеться вже 10 листопада о 18:00. 👈

Нашею гостею стане Марина Скрипник, Front-End розробниця Beetroot. Марина — з нашої команди Beetroot Solutions, що займається розробкою проєктів під ключ. Працювала з фреймворками Ember.js та Angular, зараз основа її стеку — Vue.js та React. У вільний час вивчає архітектуру програмного забезпечення. Працювала над міжнародною адаптацією курсу із front-end у рамках співпраці Beetroot Academy та Pink Programming (навчальна платформа для дівчат у Швеції), викладала у Pink Programming модулі із JavaScript і Vue.js.

Катя розпитає Марину про те, що треба знати про computer science. І ви теж приєднуйтесь до розмови!

Як все влаштовано? ☺️

Беремо каву або чай, зустрічаємось у ZOOM, знайомимось, спілкуємось. Кожну зустріч Катя запрошуватиме когось нового до розмови. Годинку говоримо по темі та ділимось інсайтами.

Участь безкоштовна. Просто реєструйтесь тут: forms.gle/txcCFnDMAE6iRPiLA і ми вам надішлемо посилання на зустріч.

Наші наступні DEVCHATA зустрічі відбудуться:

✔️17 листопада — поговоримо про конструктивний фідбек та як дівчатам працювати з критикою;

✔️1 грудня — поговоримо про синдром самозванця: звідки береться у дівчат та взагалі, як попередити чи як викорінити з себе

Маєш запитання чи пропозиції наступних тем / спікерок? Надсилай їх нашій команді:

Таня, [email protected]

Діана, [email protected]

До зустрічі! 😃

The event is finished.

дата

Nov 10 2020
Expired!

Час

18:00 - 19:00

Cost

Free

Location

Online

Organizer

Beetroot Academy
Реєстрація