Майбутні юнікорни: зарегульовані індустрії та корпорації

Подумки ми з вами зустрічаємось на гарній терасі на дружню зустріч із розе та персиками. Та наші онлайни не менш душевні та актуальні. Тож раді запросити вас на літній, смачний Fireside Chat в онлайні. Минулого разу в нас було багато запитань про актуальні індустрії та сегменти для стартапів. В нас є відповіді. Наш спікер – Halyna Vasylevska з Кремнієвої Долини.

Хто така Галина Василевська?

❤️ Галина – tech lawyer та експерт з інновацій. Серед її кейсів навігація регуляції 100+ регіонів світу та теми захисту даних для продуктів більше ніж 1500 компаній. Співзасновниця стартапу Medics з покриттям більш ніж 5 000 000 пацієнтів, випускниця Cornell Tech у Нью-Йорку ( LL.M. in Technology and Entrepreneurship) та ментор 8 інкубаційних програм 1991 Open Data Incubator.

Про що поговоримо на Fireside Chat? 🚀

– 50 Future Unicorns – CB Insights – великий відсоток майбутніх юнікорнів – у зарегульованих секторах та корпоративному сегменті

– Чому саме такі індустрії серед очікуваних майбутніх юнікорнів?

– Як будуть розвиватись індустрії охорони здоров’я, фінансових технологій та кібербезпеки?

– Як українські фонди та інвестори можуть потрапити у раунд із такими “смачними” проектами?

– Що треба знати та як вести юридичні документи українському стартапу в названих зарегульованих індустріях аби не мати проблем потім?

– Чи насправді Кремнієва Долина – найкраще місце для технологічних стартапів у часи онлайн та remote?

📅 Коли: 2 липня о 19:00

📍 Де: Zoom

🍾 Що включено: снеки, напої та цікаві розмови – так-так, онлайн не завадить нам вас пригостити, відправляємо смачненькі бокси для наших гостей!

💰 Квитки: 350 грн Кількість місць лімітовано. До зустрічі!

The event is finished.

дата

Jul 02 2020
Expired!

Час

19:00 - 20:00

Organizer

Startup Grind Kyiv
Придбати квиток