Invest Talk з Андрієм Колодюком

2 грудня о 16:00 – Ексклюзивна онлайн зустріч з венчурним інвестором Andrey Kolodyuk, Головою Наглядової Ради UVCA.
Ця зустрiч буде pre-event’ом до Ukrainian Private Equity & Venture Capital Summit 10 грудня, який об’єднає iнвесторiв з усiєї країни та найперспективнiшi стартапи.
Першим венчурним проектом Андрія Колодюка стала компанія Unitrade (1994 р.), сума інвестицій в неї склала 5 тис. дол. У 2001 році Андрiй створив венчурну компанію (одну з перших в Українi, AVentures).
У 2012 році, спільно з партнерами, був запущений новий венчурний фонд — AVentures Capital, орієнтований на співпрацю з глобальними компаніями, що мають R&D в Україні та країнах Центральної Східної Європи. Фонд фокусується на інвестиціях в IT, включаючи такі галузі як програмне забезпечення, електронна комерція, хмарні сервіси, мобільні технології, IoT і інші.
Венчурний фонд AVentures Capital тільки за останні 18 місяців (станом на середину грудня-2017) інвестував понад $3,5 млн у сім українських компаній, залишаючись одним з найбільш активних учасників української інвестиційної екосистеми.
Також, Андрій Колодюк та фонд AVentures Capital сприяли інвестиції фонду Джорджа Сороса (Ukrainian Redevelopment Fund) в Ciklum – мiжнародну компанію з розробки програмного забезпечення та надання інших сервісних послуг. У листопаді 2015 року А. Колодюк увійшов до Наглядової ради Компанії.
Поговоримо, про те, які стратегії варто вибрати інвесторам і стартапам у 2022 році.
Ваші питання для дискусії заздалегідь збираємо через гугл форму!
Модератор: Елена Гареева.
➡️ Коли? 2-го грудня, четвер о 16:00
➡️ Реєстрація: https://bit.ly/3xLwtj1
Детальнiше тут: https://bit.ly/3oayxhi

The event is finished.

дата

Dec 02 2021
Expired!

Час

16:00 - 18:00

More Info

Read More

Location

Online

Organizer

Founders League
Website
https://club.igh.com.ua/
REGISTER