Бюджетування в умовах постійних змін. Вебінар

Успіх вашого проекту значною мірою залежить від якості формування бюджету. Крім того бюджет є не лише вимогою донорів та грантодавців, а й дієвим інструментом управління діяльністю. Грамотне бюджетування створює низку переваг для організації.

Про процес формування бюджету, види, інструменти, а також бюджетування в умовах постійних змін, поговоримо на онлайн-зустрічі з Тетяною Грязновою, директоркою з економіки та фінансів YASNO. Запрошуємо до участі представників громадських організацій та соціальних підприємств.

На вебінарі розберемо:
– Як зрозуміти – чи потрібен вам бюджет, щоб управляти діяльністю?
– Яким він може бути (види бюджетів та причини їх трансформації)?
– Які проблеми можна вирішувати завдяки бюджетуванню?
– Чи можна бюджетувати креатив та досягнення соціальної мети?
– Який з видів бюджетів найбільш підійде вашій організації в умовах постійних змін?

Також ви зможете задати свої питання по темі бюджетування на Q&A сесії.

Про спікерку:
Тетяна Грязнова – директорка з економіки та фінансів постачальника електричної енергії та енергоефективних рішень YASNO. Кар’єрний шлях Тетяни розпочався у міжнародній консалтинговій компанії KPMG. Після чого, вона очолювала фінансові підрозділи у компаніях «РАЙЗ», «КДД ГРУПП», «Слобожанська будівельна кераміка», «Київенерго». Тетяна здобула вищу освіту в Київському національному економічному університеті («Економіка підприємств»). Отримала ступінь MBA в області енергетичного менеджменту у Віденському університеті, та диплом ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

Дата: 5-те серпня
Час: 15:00 – 16:00
Місце: ZOOM, підключення з відео вітається
Умови участі: безкоштовно для відібраних учасників

Довідково:
Pro Bono Club Ukraine (PBCU) – це платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Ми поєднуємо експертність бізнесу з потребами громадського сектору задля якісних соціальних змін. Розвиваємо культуру pro bono в Україні.

The event is finished.

дата

Aug 05 2020
Expired!

Час

15:00 - 16:00

Cost

Free

Location

Online

Organizer

Pro Bono Club Ukraine разом з ДТЕК
Реєстрація