Український фонд стартапів та MIT Enterprise Forum CEE розпочинають співпрацю

Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов разом з генеральним директором MIT Enterprise Forum CEE Магдаленою Яблонською підписали меморандум про партнерство. 

Початок співпраці з польськими партнерами продовжує наше прагнення сприяти розвитку української стартап екосистеми. Міжнародна акселераційна програма та експертиза, яку надають наші сусіди точно буде корисною для українських команд і допоможе їм з розвитком та масштабуванням свого бізнесу як у країни ЄС, так і за його межі”, – зазначив директор Українського фонду стартапів Павло Карташов.

Метою меморандуму є встановлення стратегічної співпраці між Українським фондом стартапів та MIT Enterprise Forum CEE, а також визначення шляхів взаємної підтримки, серед яких організація заходів, спрямованих на реалізацію оптимальних рішень щодо розвитку стартап екосистеми України. Передбачається участь у спільних проектах, подіях, зустрічах, тощо.

Польща та Україна є не лише сусідніми країнами, але також сильними та яскравими екосистемами, які співпрацюють вже довгий час. Тому ми дуже раді оголосити та розпочати нашу співпрацю з Українським фондом стартапів. Сподіваємось, що ці відносини будуть корисними як для українських, так і для польських стартапів та матимуть позитивний вплив на розвиток стартап-сцени в ЦСЄ”, – коментує деталі співпраці Магдалена Яблонська, генеральний директор MIT Enterprise Forum CEE.

Довідка

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

MIT Enterprise Forum CEE є акселераційною програмою для стартапів без участі в капіталі, яка входить до всесвітньо визнаного Массачусетського технологічного інституту, що надає фінансову, юридичну та консультаційну підтримку засновникам стартапів з регіону ЦСЄ. Метою програми є підтримка розвитку найбільш інноваційних стартапів із Центральної та Східної Європи шляхом поєднання їхнього потенціалу зі знаннями та ресурсами провідних світових та регіональних підприємств та досвідом польських та міжнародних наставників, що допомагає стартапам масштабуватися на міжнародні ринки, насамперед у США.