YEP! Pre-Acceleration Program

Твій стартап лише набирає обертів?

Разом з преакселераційною програмою YEP за десять тижнів ти зрозумієш, як працює стартап-екосистема, розробиш бізнес-модель та продукт, навчишся взаємодіяти зі своєю командою, клієнтами та майбутніми інвесторами.

Реєструйся до 3 липня, якщо:

🚀 працюєш над ідеєю вже деякий час і, можливо, навіть маєш перший MVP;

🚀 твій стартап на ранній стадії, не старше одного року;

🚀 у твоїй команді мінімум двоє людей;

🚀 ви готові працювати над проєктом у липні-серпні, відвідувати онлайн лекції та менторські сесії, виконувати домашні завдання, принаймні одна людина з команди розуміє англійську мову.

Сфера стартапу, вік і досвід команди не мають значення. Ти отримаєш не лише лекції, але й менторські поради від підприємців та галузевих експертів, станеш частиною стартап спільноти. Наші експерти вже успішно пройшли свій шлях та допоможуть тобі підготуватися до зустрічі з першими інвесторами 😉

📅 Програма стартує 14 липня та триватиме до 27 серпня у вигляді чотирьох Bootcamp’ів. Demo Day для всіх, хто пройде відбір, відбудеться 22 вересня. Розклад та деталі знаходь на сайті: http://www.yepworld.org/ua/

Ми не гарантуємо інвестицій, ми підготуємо вас до зустрічі з першими інвесторами і прокачаємо впевненість у тому, що ви робите.

The event is finished.

Date

Jul 05 2022

Time

All Day
Реєстрація