Як залучити кошти за допомогою краудфандингу?

Хочете залучити кошти на розвиток продукту та, водночас, перевірити попит серед потенційної аудиторії? У четвер, 22 жовтня, на онлайн-воркшопі наші експерти розкажуть все про залучення фінансової допомоги шляхом краудфандингу через онлайн-платформи. Воркшоп складається з двох модулів.

📍 Модуль 1 (10:00 -11:00)

Тема: Краудфандинг: як успішно профінансувати свій проєкт за допомогою колективного фінансування.

Які питання розглянемо?

✔️ Види краудфандингу: на основі пожертв, винагород, і участі в капіталі та кредитний. Які види краудфандингу існують у світі та що доступно в Україні?

✔️ Типи платформ для краудфандингу, їх технічні характеристики та вимоги. Процес фінансового залучення через платформи краудфандингу.

✔️ Як успішно  розпочати та закінчити краудфандингову кампанію?

Cпікери:

Марія Погодічева — проєктна менеджерка в @CIVITTA, експерт по роботі з інноваціями та стартапами. Залучила більше €3 млн для українських стартапів. Допомагає в підготовці бізнес-планів, грантових заявок, презентаційних матеріалів для залучення фінансування.

 

📍 Модуль 2 (12:00 -13:00)

Тема: Краудфандинг від А до Я: історії успіху українських підприємців

Які питання розглянемо?

✔️ Кейси підприємців, які успішно залучили фінансування за допомогою краудфандингу й зробили це не один раз.

✔️ Як обрати платформу для власної краудфандингової кампанії?

✔️ Коли варто обрати краудфандинг для залучення фінансування?

✔️ Як підготуватися до запуску кампанії та провести її успішно?

✔️ Краудінвестинг, що це таке та чи працює в Україні.

✔️ Яких помилок варто уникати під час підготовки та проведення кампаній?

✔️ Дискусія із засновниками МСП, які залучили фінансування через краудфандинг, їхні поради для підприємців щодо успішного проведення кампанії.

✔️ Запитання та відповіді з учасниками воркшопу.

Cпікери:

Марія Погодічева — проєктна менеджерка в @CIVITTA, експерт по роботі з інноваціями та стартапами. Залучила більше €3 млн для українських стартапів. Допомагає в підготовці бізнес-планів, заявок, презентаційних матеріалів для залучення фінансування.

Аліна Токмиленко  — COO в Promprylad.Rennovation, інноваційного центру на базі старого заводу в Івано-Франківську. Це проєкт імпакт-інвестування, де інвестори одночасно вкладають в соціальний вплив на регіон та отримають повернення інвестицій у вигляді дивідендів. Станом на жовтень 2020, 510 інвесторів вклали більше 5 млн доларів на реновацію заводу.

Маргарита Рімек  — CEO Pix Backpack, компанії, що розробила перший в світі рюкзак з програмованим LED-екраном. Маргарита та її команда успішно провели 4 кампанії краудфандингу на платформах Kickstarter та Indiegogo, та, станом на сьогодні, загалом зібрали більше 570 000 $

 

📌 Участь у вебінарі безкоштовна, попередня реєстрація за посиланням:  https://bit.ly/2SvWxLh

The event is finished.

Date

May 23 2022

Time

10:00 - 13:00

Cost

Free
Реєстрація