Startup Ecosystem Conference

Підбивати підсумки року в березні можна й треба, якщо цей рік був супер продуктивний для розвитку екосистеми стартапів та підприємницької освіти в Україні.

  • 50+ різноманітних подій з розвитку підприємництва
  • 70+ університетів та 3000+ студентів, що долучилися до пілотного семестру ініціативи “Підприємницький університет”
  • 5000+ учасників та учасниць подій
  • 128 команд-випускників інкубаційних програм
  • $280000 інвестицій у стартапи випускників YEP у 2020

— ось, про що для нас були останні 12 місяців.

YEP спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Дія.Бізнес, Міністерством освіти та науки України, Українським фондом стартапів за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” проведуть конференцію за результатами спільної роботи з розвитку підприємницької освіти за рік.

19 березня будемо ділитися досягненнями, обговорювати, як змінилося інноваційне середовище в Україні за останній рік та шукати свіжі ідеї для розвитку екосистеми.

В онлайн-форматі на глядачів чекатиме три панельних дискусії:

  •  Культура підприємництва та формування політики на рівні національної екосистеми. Вплив підприємців на економіку країни. Умови, які державі необхідно створити для розвитку успішної стартап екосистеми.
  •  Взаємодія стейкхолдерів екосистеми. Кейси реальних гравців – стартапи, фонди, приватні компанії, донори. Де є прогалини та що можна покращити.
  •  Екосистема підприємництва на рівні університетів. Чому університети повинні виконувати роль центрів розвитку інновацій та підпрємницької культури. Як перетворити українські виші на центри стартап-руху.

Результати, рефлексія, перспективи розвитку — про це все будемо говорити з тими, хто безпосередньо з року в рік продовжує будувати національну стартап-екосистему й розвивати економіку: представниками держави, фондами, бізнесом, приватним сектором, організаціями та, власне, самими стартапами!

Всіх охочих долучитися запрошуємо зареєструватися за посиланням: https://piar.me/sec2021

Трансляція відбуватиметься українською та англійською мовами. Чекаємо на вас!

The event is finished.

Date

Mar 19 2021
Expired!

Time

10:00 - 14:00

Cost

Free
Реєстрація