Систематизація бізнесу за допомогою бізнес-моделі Олександра Остервальдера та Іва Піньє

При веденні бізнесу важливо тримати в фокусі декілька точок уваги: клієнти, постачальники, фінанси, персонал, маркетинг тощо. Зрозуміло, що ці елементи взаємозалежні і повинні функціонувати синхронно. Водночас керівник не одразу може побачити ситуацію в кожному секторі. Для цього існує бізнес-модель Олександра Остервальдера та Іва Піньє. Ця система допомагає розкласти всі елементи в одну площину, побачити, наскільки синхронно вони взаємодіють, і визначити слабке місце, якщо таке є.

На заході ми спробуємо спроектувати практичний кейс на інструмент бізнес-моделювання Остервальдера та Піньє, щоб навчитися сканувати свій бізнес. Також познайомимося з діяльністю бізнес-асоціацій Миколаєва та можливостями, які вони генерують для розвитку бізнесу.

ЧАС ТА МІСЦЕ
5 листопада 2020, 15:00-17:20
Онлайн (в системі ZOOM) за участю представників бізнесу та бізнес-об’єднань Миколаєва

ДЛЯ КОГО?
– Власників і керівників малого та середнього бізнесу.
– Керівників та представників бізнес-об’єднань.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?
– Ознайомитесь із можливостями і ресурсами регіональних бізнес-асоціацій Миколаєва та способами співпраці.
– Потренуєте стратегічне мислення та обміняєтесь досвідом у вирішенні викликів бізнесу.
– Розглянете бізнес-модель Остервальдера і Піньє, а також спробуєте на прикладі практичного кейсу описати діяльність компанії, «вузькі» місця і можливі точки зростання, щоб в подальшому застосовувати це у власному бізнесі.

Участь вільна за умови попередньої реєстрації та затвердження заявки. Посилання для входу (в систему ZOOM) буде відправлено Вам на пошту за 1 год. до початку заходу.

The event is finished.

Date

May 27 2022

Time

15:00 - 17:20

Cost

Free
Реєстрація